Mezoterapia bezigłowa - dłonie Warszawa Centrum

776 wyników

Tallulah Hair & Beauty

Mezoterapia

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
401 opinii

Jak zawsze zabieg wykonany bezbolowo, szybko, ladnie:) już przy wyjściu z gabinetu nie było nic widać i mogłam wyjść do ludzi. Polecam Panią Ewe:) To był 5 zabieg z serii wyprowadzania skóry że stanu zaniedbania i już widać piękne efekty, warto!!!

Fifty Fifty Concept

Mezoterapia

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1240 opinii

Pani Ola pełna profeska ;) ciepła, uprzejma i nieziemsko ładna. Dobrała zabieg bezpieczny dla mnie z buzującymi hormonami i Synka, którego karmię piersią. Będę wracać! Kolejna wizyta zaklepana. Gorąco polecam.

Kosmetologia ESTETI-MED

Mezoterapia

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
797 opinii

Polecam zabiegi wykonywane przez panią Iwonę. Mezoterapia to odżywienie, napięcie, ujędrnienie skóry. A więc wszystko to, co sprawia, że kobieta wygląda promiennie. Bardziej spektakularne rezultaty przychodzą po pewnym czasie... musimy zrobić serię zabiegów... więc cierpliwie czekam na efekty :-).

Twój Salon

Mezoterapia

Mokotowska 5/7, 00-640 Warszawa
5.0
57 opinii

Byłam pierwszy raz. Miejsce zaskoczyło mnie cudowną aurą i wystrojem 😍 przemiła i pomocna Pani na Recepcji 🤗 wizyta umówiona z godziny na godzinę co w tym dniu było awykonalne w innym salonie ☺️ Polecam każdemu!

Salon kosmetyczny Och Beauty

Mezoterapia

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
223 opinie

Jestem bardzo zadowolona , Pani Martyna jest przemiłą osobą potrafi doradzić kolor lakieru (dla niezdecydowanych) a także świetnie zajmuje się moimi paznokciami. Depiluje prawie bez bólu. Polecam

Centrum Estetyki Medycznej

Mezoterapia

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
146 opinii

Pani Małgorzata to bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Zabieg przeprowadziła z pełnym porozumieniem z pacjentem reagując na jego uwagi :) Sterylne czyste stanowisko oraz dokładny opis przeprowadzanego zabiegu sprawiły, że poczułem się komfortowo

Laser DeLux / Warszawa - Śródmieście

Mezoterapia

Widok 16, 00-023 Warszawa
4.9
432 opinie

Zabieg wykonany profesjonalnie i w miłej atmosferze. Znieczulenie sprawia zabieg bezbolesnym i komfortowym. Skóra kończy się goić więc za wcześnie bym pisała o efektach. Niewątpliwie zabieg działa na skórę korzystnie i pobudzająco.

Gabinet Bezpiecznej Kosmetyki

Mezoterapia

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
517 opinii

Przyjemna atmosfera w całym lokalu, pani Monika była bardzo uprzejma i kompetentna, czułam, że ona była tylko dla mnie, że to ja byłam w centrum. Doceniam bardzo ,że w trakcie zabiegu na twarz nie była p. Monika rozmowna, można było "poddać " się jej rękom i tylko czuć przyjemność.

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Mezoterapia

Nowolipki 27, 27, 01-010 Warszawa
5.0
118 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i jestem pod wielkim wrażeniem ciepłej atmosfery i profesjonalizmu. Nie spodziewałam się że kiedykolwiek ,jakikolwiek lekarz znajdzie przyczynę mojego problemu -a tu zaskoczenie -juz po pierwszej wizycie poczułam sie lepiej ! Klinika inna niż wszystkie .Od razu po wizycie poleciłam ją wszystkim znajomym...

KOBIETY I KOLORY

Mezoterapia

Grzybowska 3, 00-132 Warszawa
4.9
458 opinii

Jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegu Afrodyta jak i manicure. Twarz odzyskała blask po tygodniu niedosypiania, wiec była to duża sztuka. Polecam Kobiety i Kolory wszystkim kobietom - miło, sympatycznie i dobrze.

Mezoterapia bezigłowa - dłonie Warszawa Centrum 776 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł