Mezoterapia bezigłowa dłoni

Dłonie to bardzo ważny element naszego wizerunku. Zadbane i wypielęgnowane dodają pewności siebie. Jednak z czasem skóra na dłoniach zaczyna wiotczeć, pojawiają się widoczne zmarszczki i przebarwienia. Dostępne kosmetyki lub domowa pielęgnacja mogą już nie wystarczać. Wówczas jedyną skuteczną metodą na poprawę wyglądu naszych dłoni będzie mezoterapia bezigłowa, która przywróci im młody i nieskazitelny wygląd.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia bezigłowa dłoni

Na czym polega mezoterapia bezigłowa dłoni?

Jest to nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny zabieg. Mezoterapia bezigłowa opiera się na wykorzystaniu zjawiska elektroporacji, czyli wysyłaniu fal elektromagnetycznych do wnętrza komórek. Zabieg polega na głębokim odżywieniu skóry poprzez dostarczenie jej specjalistycznych substancji. Odbywa się to przez mikrokanały, które powstają w procesie elektroporacji. Mezoterapia bezigłowa skutecznie pobudza oraz regeneruje skórę. Specjalista wykorzystuje do zabiegu substancje o działaniu odżywczym w postaci kwasu hialuronowego. Dzięki temu dłonie wyglądają młodziej. Cały zabieg trwa ok. 1 godzinę.

Efekt mezoterapii bezigłowej dłoni

Efektem zabiegu jest wyraźne odmłodzenie skóry dłoni. Zauważalna jest poprawa faktury oraz wyglądu skóry. Koloryt dłoni zostaje wyrównany, a skóra staje się napięta i bardziej elastyczna. Nieestetycznie wyglądające dłonie z przebarwieniami i wiotką skórą, to już przeszłość.

Częstotliwość wykonywania mezoterapii bezigłowej

W celu uzyskanie jak najlepszego oraz trwałego efektu zabieg mezoterapii bezigłowej powinno się wykonywać co ok. 3 tygodnie. Ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju skóry oraz indywidualnej reakcji na terapię.

Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej

Nie zaleca się stosowania mezoterapii bezigłowej na dłonie osobom cierpiącym na:

  • trądzik,

  • cukrzycę,

  • dermatozę,

  • alergie na którykolwiek ze składników substancji.

Nie powinny wykonywać zabiegu także kobiety w ciąży, osoby ze świeżą opalenizną oraz ci, którzy zażywają przeciwzakrzepowe leki.

Jaki koszt za zabieg?

Cena zabiegu na dłonie wynosi ok. 80 zł – 100 zł.