Mezoterapia bezigłowa brzuch

Chcesz skorzystać z niezwykle innowacyjnego systemu, który skutecznie odmłodzi Twoją skórę? Wszystko jest możliwe dzięki zaawansowanej medycynie estetycznej. Redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha jest prostsza, niż myślisz! Nie musisz katować się dietą. Nieestetyczne „boczki” oraz słaba kondycja skóry to już przeszłość. Jeśli chcesz uzyskać pięknie wyglądający, płaski brzuch – skorzystaj z mezoterapii bezigłowej!

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia bezigłowa brzuch

Czym jest mezoterapia bezigłowa brzucha

Mezoterapia bezigłowa polega na wykorzystaniu impulsów elektromagnetycznych w celu wprowadzenia w skórę substancji aktywnych. Impulsy powodują, że mikropory ulegają otwarciu, dzięki czemu znacznie lepiej wchłaniany jest preparat leczniczy. Mezoterapia bezigłowa jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, który nie narusza budowy komórek. Skutecznie naprawia zwiotczałą skórę, przywracając jej jędrność. Zabieg bazuje na kolagenie, kwasie hialuronowym, kofeinie, witaminie A oraz algach.

Efekty mezoterapii bezigłowej brzucha

Efektem mezoterapii bezigłowej jest uzyskanie wymarzonego płaskiego brzucha. Skóra staje się dotleniona i nawilżona. Wyraźnie widać zwiększenie się jej elastyczności i jędrności. Brzuch wygląda młodo i pięknie. Po wiotkiej skórze nie ma ani śladu. Zabieg skutecznie usuwa także zbędną tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy i blizny.

Zalecana częstotliwość zabiegów

Ilość zabiegów zapewniająca najlepszy efekt jest kwestią bardzo indywidualną. Każda skóra jest inna, dlatego w różny sposób reaguje na zabieg. Zwykle wystarczy ok. 4 – 6 zabiegów, żeby uzyskać oczekiwany rezultat. Zabiegi powinny być wykonywane w tygodniowych odstępach. W celu utrzymania efektu powinno się wykonywać dodatkowy zabieg raz na ok. 3 miesiące.

Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej brzucha

Stosowania mezoterapii igłowej zabrania się:

  • osobom chorym na nowotwory,

  • chorym  na serce i tarczycę,

  • cierpiącym na epilepsję,

  • w stanach infekcji wirusowych,

  • w stanach zapalnych,

  • kobietom w ciąży.

Osoby posiadające w swoim ciele metalowe przedmioty lub rozrusznik serca, także nie powinny poddawać się mezoterapii bezigłowej.

Jaka jest cena zabiegu?

Koszt pojedynczego zabiegu mezoterapii bezigłowej brzucha wynosi ok. 150 zł – 200 zł.