Mezoterapia bezigłowa biust

Jednym z najbardziej nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia bezigłowa. To zupełnie bezinwazyjny zabieg, który skutecznie ujędrnia i odmładza nasze ciało. Jeśli więc chcesz, by Twój biust wyglądał młodo, a skóra była nawilżona i elastyczna, bez wahania powinnaś skorzystać z mezoterapii bezigłowej.

Wybierz miasto

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia bezigłowa biust

Na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej biustu

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje fale impulsów elektromagnetycznych (elektroporację), za pomocą których wprowadza w skórę substancje aktywne. Impulsy bezpośrednio oddziałują na mikropory, które otwierają się, dzięki czemu tkanki lepiej przyswajają dostarczane substancje. Mezoterapia bezigłowa jest bezinwazyjnym oraz bezpiecznym zabiegiem. W żaden sposób nie narusza budowy komórek. Zastosowanie tego zabiegu pozwoli na usunięcie nieestetycznie wyglądającej wiotkiej skóry oraz przebarwień na biuście. Mezoterapia bezigłowa wykonywana jest z użyciem kolagenu, kwasu hialuronowego, alg, kofeiny oraz witaminy A.

Mezoterapia bezigłowa biustu - dla kogo?

Mezoterapia bezigłowa polecana jest głównie kobietom, które nie są zadowolone ze swojego biustu. Skóra na piersiach jest wiotka lub z rozstępami. Biust ma nieestetycznie opadający kształt, co powoduje dyskomfort. W dodatku skóra zupełnie straciła elastyczność i jędrność. Warto więc zrobić coś dla siebie i skorzystać z niezwykle efektywnego zabiegu mezoterapii bezigłowej.

Efekty mezoterapii biustu

Zabieg gwarantuje skuteczną redukcję rozstępów oraz ujędrnienie biustu. Skóra piersi staje się odżywiona i zrewitalizowana. Nieestetycznie wyglądające plamy i przebarwienia są rozjaśnione do maksimum, a po wiotkiej skórze nie ma śladu. Biust staje się sprężysty i uniesiony. Prezentuje się pięknie i wygląda naprawdę zdrowo. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonanie ok. 6 zabiegów, co 7 – 10 dni. Warto także raz na ok. 3 miesiące powtórzyć zabieg, aby efekt dłużej się utrzymał.

Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii bezigłowej biustu

Z zabiegu nie mogą korzystać:

  • kobiety w ciąży,

  • osoby zmagające się z chorobami serca, epilepsją,

  • chorzy na nadwrażliwość skóry

  • zmagający się ze stanami zapalnymi na skórze.

Nie zaleca się korzystania z zabiegu także kobietom, które posiadają rozrusznik serca oraz metalowe elementy w ciele.

Ile kosztuje mezoterapia bezigłowa biustu?

Za jeden zabieg mezoterapii bezigłowej biustu zapłacimy ok. 150 zł, natomiast seria składająca się z 6 zabiegów wyniesie nas ok. 800 zł.