Mezoterapia bezigłowa

Każda kobieta prędzej czy później toczy nieustanną walkę z procesem starzenia się skóry oraz pojawiającym się nieestetycznym cellulitem. Na szczęście zabiegi medycyny estetycznej skutecznie pomagają w walce z tym problemem. Wśród nich jest innowacyjny zabieg mezoterapii bezigłowej, który można wykonywać w każdym wieku. Dzięki niemu łatwo możemy odzyskać młody wygląd oraz pozbyć się wstrętnego cellulitu. Mezoterapia bezigłowa jest przyjemna, a pierwsze efekty można zauważyć już po drugim zabiegu!

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia bezigłowa

Jak wykonuje się mezoterapię bezigłową?

Przystąpienie do zabiegu poprzedzone jest dokładnym oczyszczeniem skóry za pomocą specjalnego peelingu. Jego rodzaj dobierany jest indywidualnie do każdego rodzaju skóry. Następnie kosmetyczka korzysta z urządzenia wysyłającego impulsy fal elektromagnetycznych, co umożliwia dostarczanie w głąb skóry substancji odżywczych. W rezultacie skóra jest dotleniona i odżywiona, dzięki czemu pobudza się produkcja kolagenu i elastyny. Efekt jest niesamowity. Skóra staje się elastyczna i sprężysta. Po zabiegu kosmetyczka nakłada na twarz nawilżającą maseczkę. Na koniec aplikuje się jeszcze krem oraz wykonuje krótki masaż twarzy.

Jaki efekt daje mezoterapia bezigłowa?

Zabieg posiada bardzo wiele zalet. Wśród nich można wymienić m.in.:

- rozjaśnianie plam,

- redukcję cellulitu,

- lifting,

- redukcję worków pod oczami,

- spłycanie zmarszczek,

- nawilżanie i wygładzanie skóry,

- ujędrnianie oraz poprawę kolorytu skóry.

Czy mezoterapia bezigłowa jest bolesna?

To na szczęście całkowicie bezbolesny zabieg, który nie powoduje żadnego dyskomfortu. Nie musimy obawiać się także o jakiekolwiek skutki uboczne. Zabieg może wykonać każdy, bez względu na wiek i porę roku. Po mezoterapii bezigłowej z pewnością poczujemy się odprężone i zrelaksowane. Pamiętajmy, że najlepszy efekt można uzyskać po wykonaniu kilku zabiegów.

Koszt mezoterapii bezigłowej

Rozbieżność cenowa wynika przede wszystkim z ilości oraz rodzaju preparatu, a także wielkości miasta. W stolicy cena za jednorazowy zabieg wynosi od 50 zł do nawet 400 zł.