Laseroterapia Kraków

1566 wyników

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Medycyna estetyczna

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5671 opinii

Trochę się obawiałam zabiegu - mówiąc wprost bałam się bólu. Niepotrzebnie! Oczywiście nie mogę powiedzieć, że nic nie czułam, ale Pani Patrycja wszystko dokładnie mi tłumaczyła i uprzedzała o możliwych odczuciach. Dzięki temu wiem, że wrócę na zabieg. Grunt to wiedzieć czego się spodziewać. A włosów na głowie coraz więcej!

Instytut Shintai Day Spa

Medycyna estetyczna

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
5.0
327 opinii

W instytucie Shintai Day Spa atmosfera bardzo miła, czyściutko, przytulnie. Pani, która się mną zajmowała bardzo sympatyczna i znająca się na swoim fachu. Udzieliła mi szczegółowych informacji na czym polegają poszczególne zabiegi. Wyszłam bardzo zrelaksowana i zadowolona.

Skopia Estetic Clinic

Medycyna estetyczna

J.Conrada 79, 31-357 Kraków
5.0
420 opinii

Pełen profesjonalizm. Szczegółowa ankieta przed zabiegiem. Cenne informacje w trakcie zabiegu. Pani Marta swoją wiedzą i zaangażowaniem wzbudza zaufanie do poznawania nowych zabiegów kliniki. Bardzo dziękuję za tak fachową opiekę :)

JADORE INSTYTUT

Medycyna estetyczna

Karmelicka 45, 31-128 Kraków
4.8
1278 opinii

Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i miło. udzielono mi pełnego wyjaśnienia jak wygląda zabieg, co się dzieje po zabiegu i jak postępować, żeby obyło się bez powikłań. Jeśli będę potrzebować powtórzenia zabiegu, skorzystam również z tego gabinetu. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

CLINIQMED

Medycyna estetyczna

Zabłocie 25 lok 3, 30-701 Kraków
5.0
211 opinii

Jestem stałą pacjentką pana Doktora. Świetny kontakt z pacjentem sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Kompetencje i profesjonalizm Doktora, pozwalają bez obaw oddać się w Jego ręce, niezależnie od rodzaju wykonywanego zabiegu. Gorąco polecam. Świetny specjalista! !

Aquasun

Medycyna estetyczna

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
332 opinie

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!

Dr Legrand - aesthetic clinic

Medycyna estetyczna

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
228 opinii

Pani dr Lidia Majewska to wspaniały lekarz, specjalistka wysokiej klasy, ogromna wiedza i profesjonalizm, na bieżąco bardzo spokojnie informuje o przebiegu zabiegu, co uważam jest bardzo ważne dla pacjenta. Na pewno będę korzystać z porad Pani doktor

Laseroterapia Kraków 1566 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł