Powiększanie i modelowanie ust Wrocław

675 wyników

Aden Salon

Piotra Skargi 22/5, 50-082 Wrocław
5.0
661 opinii

Bardzo dziękuję Pani Agnieszko za piękne pudrowe brwi i powiększone usta!!! Jestem bardzo zadowolona z efektów Pani pracy. Wszystkim polecam Pani usługi i profesjonalne podejście. Perfekt!!!

Nailashes

Bolesława Drobnera 36, 50-501 Wrocław
5.0
2 opinie

Nailashes Studio Urody to miejsce dedykowane miłośniczką piękna, które wiedzą jak ważny jest nienaganny wygląd oraz profesjonalna stylizacja. W naszym salonie mogą zadbać o swoją urodę na wysokim poziomie. Oferujemy usługi takie jak: makijaż permanentny, manicure, pedicure oraz inne zabiegi

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4303 opinie

Bardzo dokładny demakijaż przed zabiegiem, a po- masaż twarzy z pieknie pachnącym kremem. Efekt zabiegu widoczny od razu, mniejsze chomiczki i podbródek, napięta skóra. Pani Kasia poświęciła tyle czasu ile trzeba, nie spieszyła się. Wyszłam zrelaksowana:)

Sylia Beauty Salon

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
392 opinie

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze a Pani Sylwia uraczyła mnie sporą wiedzą i profesjonalizmem. Ze względu na wykonywany swego czasu zawód bywałam w wielu salonach kosmetycznych i już wiem, że Sylia Beauty Salon najpewniej stanie się moim ulubionym beauty miejscem na mapie Wrocławia.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł