Konsultacja u specjalisty Warszawa

3498 wyników

LA GUÈL CLINIC & SPA

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
161 opinii

Pani Marta to wspaniała, ciepła osoba i doskonały lekarz z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, pierwszy raz ktoś tak profesjonalnie podszedł do problemu i myślę, że efekt końcowy spełni moje wszystkie oczekiwania! Szczerze polecam!

So Pretty

Koszykowa 59 lok. 25, 00-660 Warszawa
5.0
75 opinii

Jestem stałą pacjentką pana doktora. Zawsze zadowoloną z efektu po zabiegu z botuliną. Ostatnio odważyłam się na zabieg wolumetryczny. Jestem zachwycona efektem. Polecam :)

Pięknoteka

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa
5.0
358 opinii

Błyskawiczny kontakt z klientem, zainteresowanie i ekspresowe dobranie dogodnego terminu. Bardzo sympatyczny Pan doktor wszystko pięknie omówił, sprawnie przeprowadził zabieg. Miła obsługa. Bardzo się cieszę i wyczekuję efektu końcowego . Bardzo polecam !

Siluetta

Sady Żoliborskie 13a, 01-772 Warszawa
4.9
120 opinii

Gabinet czysty. Atmosfera bardzo miła i ciepła. Pani Magda udzieliła mi wszelkich porad. Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam zabieg jak i Panią Magdę!!!

Centrum Estetyki Medycznej

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
51 opinii

Dr Piotr Niedziałkowski przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad rodzinny. Patrzy się na organizm człowieka jako na żywy organizm a nie tylko na wybrane jego części. Bardzo polecam.

Esti Life

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
23 opinie

jestem bardzo zadowolona. Oczywiście że będę stałą klientką p. Natalii. Opiekuje się moimi stopami od lat i mam nadzieję że nie przestanie. A salon bardzo przyjemny, obsługa przemiła i profesjonalna.

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
20 opinii

Serdecznie dziękujemy (ja i moja mama) Panu doktorowi Eberhardtowi za skuteczne wyleczenie nas z zakrzepicy! Uratowaliście nam Państwo życie i pomogliście wyzdrowieć. Jesteście Państwo kompetentni, sympatyczni i życzliwi. Bardzo dziękujemy!

Galatea Beauty Power

ul. Krochmalna 3 lok.2, 00-864 Warszawa
5.0
12 opinii

Pani Lidia jest super, bardzo profesjonalna. Zabieg zrobione na ellytis duo (RF mikroiglowe) najbardziej efektywne urządzenia na rinku i w dobrej cenie, dlatego sie Zdecydowałem . Rezerwacja online jest bardzo skuteczna i latwa. Polecam gorąco.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł