Fale radiowe (RF) Wrocław

681 wyników

Easy Waxing

Medycyna estetyczna

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4783 opinie

Pani Kinga jest najlepsza. Jestem stałą klientką i stwierdzam ze Pani Kinga jest profesjonalistką w każdym calu. Miła, sympatyczna, delikatna i przy tym bardzo profesjonalna. Taki pracownik to skarb. O jej profesjonaliźmie świadczą również kolejki klientek - ale w tym przypadku warto czekać.

Instytut Urody Fantastic Body

Medycyna estetyczna

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1109 opinii

Na świeżo wyglądam jak "Matrioszka" ;) ale mam nadzieję że Pani Marta rozprawiła się z moimi naczynkami. Zabieg wykonany bardzo delikatnie z dbałością o komfort klienta. W salonie jak zwykle miła atmosfera :) Dziękuję bardzo!

Anne Claire - fabryka piękna

Medycyna estetyczna

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
434 opinie

Wizyta w salonie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia u Pani Marty. Otrzymałam również podczas wizyty cenne rady za co bardzo dziękuję.

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Medycyna estetyczna

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
57 opinii

Jestem klientką salonu PureBeauty . Polecam salon w 100% oraz przesympatyczną Panią Sylwię, której dziękuję za troskę podczas zabiegów. Pozdrawiam serdecznie ;)

Salon urody Beata Trawińska

Medycyna estetyczna

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
5.0
41 opinii

To jest mój ulubiony salon urody - jest tu przestrzennie, ciekawy i zarazem minimalistyczny wystrój wnętrz. Miła obsługa pań w recepcji. Pani Zoja jak zwykle wykonała zabieg profesjonalnie, dokładnie wytłumaczyła mi na czym on polega i jak postępować przez najbliższe dni po zabiegu.

WIKTORIAMED

Medycyna estetyczna

ul. Powstańców Śląskich 54A/3, 53-333 Wrocław
5.0
32 opinie

Wizyta u takiego specjalisty jakim jest Pani Kasia Jacyszyn to sama przyjemność. Dziękuję za profesjonalizm, przyjazną atmosferę dzięki której od razu poczułam się swobodnie. Przede wszystkim dziękuję za efekty zabiegu, które pozwalają spojrzeć w lustro z uśmiechem :)

PIU day spa

Medycyna estetyczna

Jana Kasprowicza, 95/3, 51-146 Wrocław
4.9
35 opinii

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Wszystkie ewentualne wątpliwości zostały rozwiane przed przystąpieniem do zabiegu. Miłym zaskoczeniem była dawka kremu dodana poza zabiegu, aby zastosować odpowiednia kuracje pozabiegowa w warunkach domowych 😉

Salon La Femme

Medycyna estetyczna

Kościuszki 85/B3, 50-442 Wrocław
5.0
13 opinii

Wizyta świetna. Pani Aleksandra jest bardzo kontaktowa i miła, podczas zabiegu dokładnie opisała co się będzie działo i jaki będzie jego efekt. Zabieg wykonany został profesjonalnie i dokładnie. Wyszłam z salonu bardzo zreklalaksowana i zadowolona. Z przyjemnością będę wracać.

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Medycyna estetyczna

Środkowa 3a, 53-662 Wrocław
5.0
6 opinii

Mgr Kosmetologii Paulina Rychlewska Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy zawodowej z klientem. Ukończyłam liczne kursy, które podniosły moje kwalifikacje zawodowe. Kosmetologia i medycyna estetyczna

Fale radiowe (RF) Wrocław 681 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł