Fale radiowe uda

O smukłych i jędrnych udach marzy każda kobieta. Nie wszystkie jednak zostałyśmy obdarzone perfekcyjnymi genami, dlatego też często zmagamy się z problemami takimi jak cellulit, czy rozstępy. Na szczęście innowacyjne zabiegi pozwalają w bezpieczny i co najważniejsze nieinwazyjny sposób ujędrnić skórę oraz poprawić jej stan. Takim zabiegiem są fale radiowe RF.

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe uda

Jak działają fale radiowe RF na uda?

W czasie zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych RF pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, a co za tym idzie, zwiększa się metabolizm w tkankach. Fale docierając do głębokich warstw skóry właściwej ud, stymulują komórki skóry (fibroblasty) do regeneracji oraz produkcji włókien kolagenowych. Włókna te odpowiedzialne są za jędrność skóry. Z upływem czasu stają się słabsze, przez co skóra pokrywa się zmarszczkami i traci swoją elastyczność. Dzięki wykorzystaniu fal radiowych RF skutecznie zredukujemy cellulit, wygładzimy zmarszczki i uelastycznimy skórę na udach. Za sprawą redukcji tkanki tłuszczowej uda staną się nie tylko jędrne, ale i smuklejsze. Aby efekty zabiegów były zadowalające, należy wykonać od 6 do 12 serii.

Czy fale radiowe RF to bezpieczny zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych RF jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny. Osoba wykonująca zabiegi dostosowuje czas oraz temperaturę fal. Ponadto fale radiowe o wysokiej częstotliwości absorbowane są jedynie przez komórki skóry. Nie mają one wpływu na inną strukturę skóry, nie niszcząc przy tym naskórka, przez co nie dochodzi do poparzeń.

Jakie efekty można uzyskać po zabiegu?

Po zabiegu uda staną się wygładzone, smuklejsze a rozstępy mniej widoczne. Zabieg ten pomaga pozbyć się cellulitu oraz wyszczupla uda. Skóra na udach stanie się napięta, a wszelkie zmarszczki i zwiotczenia zredukowane. Ciało po zabiegu odzyskuje młodzieńczy wygląd i staje się bardziej wymodelowane. Fale radiowe RF mają wpływ na poprawę krążenia oraz limfy.

Kto nie może wykonać zabiegu falami radiowymi RF?

Jest kilka przeciwwskazań do wykonywania zabiegu fal radiowych ud i są to:

  • nowotwory,

  • choroby zakaźne,

  • implanty,

  • oparzenia oraz inne uszkodzenia skóry,

  • zapalenia i ropnie stawów, kości oraz tkanek miękkich.

Również osoby z nadciśnieniem oraz kobiety w ciąży nie będą mogły wykonać takiego zabiegu.

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt zabiegu mieści się w granicach od 100 do 350 złotych.