Fale radiowe twarz + szyja + dekolt

Twarz, szyję oraz dekolt pokrywa delikatna skóra, która z wiekiem traci swoją jędrność. Z upływem czasu zaczynają pojawiać się zmarszczki, a skóra powoli wiotczeje. Odpowiednia pielęgnacja spowalnia oznaki starzenia, niemniej jednak czas dla tych partii ciała jest bezlitosny. Aby przywrócić im młodzieńczy wygląd, wygładzić i uelastycznić skórę twarzy, szyi oraz dekoltu można skorzystać z zabiegów falami radiowymi.

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe twarz + szyja + dekolt

Kiedy wybrać się na fale radiowe twarzy i dekoltu?

Jeśli Twoja skóra na twarzy, szyi lub dekolcie straciła swoją jędrność, pojawiły się zmarszczki (w tym również te mimiczne) to znak, że warto zastanowić się nad wykonaniem zabiegu. Fale radiowe skutecznie uelastycznią skórę, zniwelują opadające policzki czy podbródek i poprawią kondycję cery. Jeśli zmagasz się z przebarwieniami, szorstką skórą lub pękającymi naczynkami, to ten zabieg także będzie dla Ciebie idealny. Fale radiowe pomagają również pozbyć się kurzych łapek czy bruzd nosowo-wargowych.

Fale radiowe na twarz, szyję i dekolt - jak wygląda zabieg?

Fale radiowe mają za zadanie podnieść temperaturę skóry właściwej. Po podgrzaniu do 45℃ włókna kolagenowe szybciej się regenerują, przez co zwiększa się produkcja kolagenu. Decydując się na zabieg, warto pamiętać, że odbywa się on w kilku seriach zależnie od stanu skóry. Ważne jest, aby wykonać całą serię zabiegów, by efekty były zadowalające. Zaletą tego zabiegu jest fakt, że jest on całkowicie nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. Nie ma po nim żadnych skutków ubocznych i co równie istotne jest całkowicie bezbolesny.

Rezultaty fal radiowych na twarz, szyję i dekolt

Efekty po całej serii zabiegów są zdumiewające. Poprawia się nie tylko kondycja cery, ale także przywrócona zostaje elastyczność skóry. Zmianie ulega także owal twarzy oraz linia podbródka, co dla kobiet po 40 roku życia jest niezwykle ważne. Zabieg falami radiowymi pomaga zmniejszyć ilość przebarwień oraz blizn, likwiduje zmarszczki, a także podnosi opadające powieki. Mięśnie twarzy stają się odprężone, poprawie ulega również krążenie krwi. Ogólnie zabieg ten pozwala uzyskać efekt odmłodzenia.

Przeciwwskazania do zabiegu fal radiowych na twarz

Jak w większości zabiegów upiększających, tak i w tym są pewne przeciwwskazania, są to:

  • epilepsja,

  • ciąża,

  • przewlekłe choroby nerek lub wątroby.

Panie zmagające się z nowotworem oraz posiadające rozrusznik serca również nie mogą wykonać zabiegu falami radiowymi. Wszelkie stany zapalne oraz zmiany skórne także wykluczają taką możliwość.

Ile to kosztuje?

Ceny mieszczą się w granicach 200-400 zł.