Fale radiowe ramiona

Zwiotczała skóra ramion to problem, z którym zmaga się bardzo wiele osób. Wbrew pozorom do grupy tej zalicza się nie tylko kobiety, ale także i mężczyzn. Co prawda problem nadmiaru skóry na ramionach jest defektem, który przeszkadza szczególnie kobietom. Wydawać by się mogło, że jest to problem osób otyłych, tymczasem z wiekiem dopada on również osoby o szczupłej budowie ciała. Warto z tym walczyć wykorzystując innowacyjne metody, dzięki którym możemy wymodelować ramiona. Najskuteczniejsza to zabieg z wykorzystanie fal radiowych.

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe ramiona

Jak wygląda zabieg fal radiowych ramion?

Zabieg odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia emitującego fale radiowe RF, które skutecznie eliminują złogi i poprawiają stan skóry. Wytwarzane fale powodując tarcie cząsteczek, wytwarzają ciepło endogenne. Wzrost temperatury wpływa na fibroblasty i stymuluje syntezę kolagenu oraz elastyny. W ten sposób skóra staje się napięta i jędrna, a tkanka tłuszczowa ulega redukcji. Sam zabieg trwa krótko, bo około pół godziny. Nie jest bolesny ani inwazyjny. Skutki uboczne zwykle nie występują, jednak może się zdarzyć, że na skórze pojawi się rumień, który szybko znika.

Jak się przygotować do zabiegu z użyciem fal radiowych?

Przed zabiegiem należy oczyścić i odtłuścić ramiona, dlatego też na kilka dni przed nie wolno stosować żadnych kremów. Nie należy również zażywać kąpieli słonecznych ani korzystać z solarium, ponieważ może to podrażnić delikatną skórę ramion. Tuż przed zabiegiem zdejmujemy wszelką biżuterię oraz inne, metalowe ozdoby. Osoba przeprowadzająca zabieg wykona zdjęcia, które będą później służyły do oszacowania efektów.

Jakie efekty daje zabieg fal radiowych ramion?

Ramiona po zabiegu będą jędrne, a skóra odzyska swoją elastyczność. Aby jednak osiągnąć zdumiewające efekty, niezbędne jest wykonanie kilku zabiegów. Fale radiowe skutecznie wyszczuplą oraz wymodelują ramiona. Dzięki temu zabiegowi odzyskasz młody wygląd i wzrośnie Twoje poczucie kobiecości.

Postępowanie po zabiegu

Przez najbliższe dwa dni po zabiegu, nie należy zażywać gorących kąpieli. Wykluczone jest również korzystanie z sauny oraz wszelka aktywność fizyczna. Kluczowe znaczenie ma odpowiednie nawilżenie ramion. Do tego celu stosuje się balsamy nawilżające do ciała. Kosmetolog może polecić również inne preparaty podtrzymujące efekty zabiegu. Dodatkowym zaleceniem jest stosowanie diety niskotłuszczowej oraz odpowiednie nawodnienie organizmu poprzez spożywanie dużych ilości wody.

Fale radiowe ramion - ile to kosztuje?

Zabieg ten to koszt rzędu 100 - 200 złotych.