Fale radiowe przedramiona

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych RF to innowacyjna metoda odmładzająca i poprawiająca jędrność skóry. Nic więc dziwnego, że coraz więcej Polek decyduje się na jego wykonanie. Skóra na przedramionach z biegiem czasu traci swoją naturalną jędrność. Dzieje się tak z powodu utraty kolagenu. Zabieg z użyciem fal radiowych sprawi, że Twoje przedramiona odzyskają młody wygląd.

Wybierz miasto

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe przedramiona

Wpływ fal radiowych na skórę

Fale radiowe RF przenikają w głąb skóry, aż do skóry właściwej, podgrzewając ją i pobudzając tym samym proces odbudowy włókien oraz zwiększając produkcję kolagenu. Wymuszenie regeneracji oraz spalania tkanki tłuszczowej sprawia, że przedramiona stają się smuklejsze i nabierają młodzieńczego wyglądu. Po takim zabiegu skóra odzyskuje swoją jędrność.

Zalety fal radiowych

Ta innowacyjna metoda pozwala odmłodzić każdy typ skóry, co jest niewątpliwie wielką zaletą. Ponadto zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Nie uszkadza skóry, jest bezbolesny i nie powoduje praktycznie żadnych skutków ubocznych, a efekty są długotrwałe. Śmiało można porównać zabieg z wykorzystaniem fal radiowych RF do zabiegów medycyny estetycznej. Z tą różnicą, że po falach radiowych nie ma okresu rekonwalescencji.

Efekty zabiegu z użyciem fal radiowych na przedramiona

Efekt po zabiegu to przede wszystkim wygładzona i napięta skóra. Ramiona będą odmłodzone, a skóra zyska jędrność. Dzięki falom radiowym komórki zostaną pobudzone do wzmożonej produkcji kolagenu oraz elastyny. Aby jednak uzyskać taki efekt, wymagane jest kilka zabiegów.

Pielęgnacja po użyciu fal radiowych na przedramiona

Po zabiegu należy zadbać o dietę oraz wstrzymać się od aktywności fizycznej na kilka dnia. Dieta powinna być niskotłuszczowa. Ważne jest także odpowiednie nawodnienie organizmu. Zaleca się, aby przez najbliższe kilka dni pić około 2,5 litra wody na dobę. Oczywiście po zabiegu falami radiowymi nie wolno spożywać alkoholu. Należy również zadbać o to, by organizm nie został przegrzany. Dlatego przez 2 dni po zabiegu nie wolno korzystać z sauny ani brać gorących kąpieli. Przedramiona należy odpowiednio nawilżać. Wystarczy regularnie smarować je balsamem.

Kiedy nie można skorzystać z zabiegu fal radiowych?

Do przeciwwskazań należą:

  • stany zapalne skóry,

  • implanty metalowe,

  • epilepsja,

  • zaburzenia czucia.

Osoby cierpiące na choroby nerek czy wątroby również nie mogą poddać się zabiegowi. Metoda ta nie jest wskazana także dla kobiet w ciąży oraz chorych na nowotwór.

Ile kosztuje zabieg?

Cena zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych RF na przedramiona to koszt w granicach 150 zł.