Fale radiowe pośladki

Jędrne i kształtne pośladki są marzeniem każdej kobiety. Niestety według statystyk niewiele jest Pań, które mogą pochwalić się gładką, jędrną skórą bez cellulitu. Skórka pomarańczowa czy rozstępy to nie zawsze oznaka zaniedbania. Bardzo często odpowiadają za to predyspozycje genetyczne. Na szczęście innowacyjna kosmetologia daje dzisiaj możliwość walki o zgrabną i jędrną pupę, a bronią są fale radiowe RF. Zabieg bezinwazyjny i w pełni bezpieczny, który przywraca atrakcyjność i kobiecość.

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe pośladki

Fale radiowe na pośladki - jak się przygotować?

Skóra powinna być oczyszczona i odtłuszczona, dlatego też przed zabiegiem nie należy stosować żadnych kremów. Nie wolno również spożywać alkoholu. Ostatni posiłek powinien być lekki i należy go przyjąć najpóźniej na godzinę przed zabiegiem. Zaleca się pić dużo wody zarówno przed, jak i po zabiegu.

Jak wygląda zabieg użycia fal radiowych na pośladki?

Fale radiowe przenikają do głębokich warstw skóry właściwej, podgrzewając tkanki podskórne. Głowica emitująca fale ogrzewa kolagen, który pod wpływem temperatury zaczyna się kurczyć. Efektem tego jest podciągnięcie zwiotczałej skóry i jej ujędrnienie. Dzięki temperaturze, jaką wytwarzają ocierające się cząsteczki, wzmaga się proces wytwarzania elastyny oraz kolagenu. Skóra staje się jędrna, cellulit wygładzony, a rozstępy mniej widoczne. Efekt odmłodzenia to wynik odnowy struktury skóry. Proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu sprawia, że efekty napiętych i wygładzonych pośladków utrzymują się przez lata. Sam zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Nie sprawia bólu, dlatego też często nazywany jest liftingiem bez użycia skalpela.

Efekty użycia fal radiowych

Skóra na pośladkach już po pierwszym zabiegu staje się bardziej napięta i wygładzona. Redukcji ulegnie tkanka tłuszczowa, a pośladki zostaną wymodelowane i podniesione. Ciało po zabiegu będzie gładkie i odmłodzone.

Komu polecane są fale radiowe?

Szczególnie polecany jest kobietom, których skóra straciła swoją jędrność, a pośladki  stały się zwiotczałe, na przykład po ciąży czy znacznej utracie wagi. Jeśli chcesz wysmuklić swoje ciało, ujędrnić i podnieść pośladki oraz zniwelować cellulit, to ten zabieg będzie idealnym rozwiązaniem.

Przeciwwskazania do użycia fal radiowych na pośladkach

Jest kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu z falami radiowymi na okolice pośladków i są to:

  • schorzenia nerek i wątroby,

  • ciąża,

  • nowotwory,

  • ropnie stawów i tkanek miękkich,

  • nadciśnienie.

Jeśli skóra na pośladkach posiada rany lub jest podrażniona, kosmetolog również może odmówić wykonania zabiegu. Implanty także wykluczają możliwość zabiegu.

Ile kosztuje zabieg falami radiowymi na pośladki?

Koszt zabiegu to 100-300 złotych, zależnie od salonu. Aby efekty były zadowalające, należy wykonać od kilku do kilkunastu zabiegów.