Fale radiowe podbródek

Fale radiowe należą do nowoczesnych, bezinwazyjnych zabiegów, dzięki którym przedłużamy naszą młodość i niwelujemy oznaki starzenia. Użycie fal radiowych doskonale sprawdza się w przypadku poprawy wyglądu skóry podbródka, która jak wiadomo, z czasem traci swą elastyczność. Zabieg poprawia również napięcie skóry i modeluje owal twarzy.

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe podbródek

Fale radiowe – na czym polega ich działanie?

Działanie fal radiowych w okolicy podbródka polega na wytwarzaniu ciepła, które przenika do wnętrza skóry. Kolagen w niej zawarty ulega ogrzaniu, dzięki czemu następuje jego regeneracja. Efektem tego jest napięta i jędrna skóra. Zabieg pozytywnie wpływa również na kondycję komórek skóry oraz zdecydowanie poprawia krążenie krwi. O efektywności zabiegu decyduje jego regularność. Warto więc odbyć całą serię zabiegów, co przełoży się na lepszy i długotrwały efekt.

Ilość i częstotliwość zabiegów na podbródek jest sprawą indywidualną i zależy od kondycji skóry. Fale radiowe są zupełnie bezpieczne dla naszego organizmu, a cały zabieg jest bezbolesny i nie niesie za sobą skutków ubocznych.

Efektu po zabiegu z użyciem fal radiowych na podbródek

Fale radiowe zastosowane w okolicy podbródka ujędrniają skórę poprzez poprawę jej gęstości. Dzięki temu zmęczona, zwiotczała skóra odzyskuje elastyczność i sprężystość. Podbródek zostaje podniesiony, a owal twarzy ulega zdecydowanej poprawie. Fale RF wpływają na usprawnienie metabolizmu tkankowego, w związku z czym produkcja kolagenu i elastyny jest efektywniejsza.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Pomimo że zabieg jest bardzo bezpieczny, istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonywania i są to:

  • świeżo opalona skóra,

  • cera naczynkowa,

  • infekcje wirusowe, bakteryjne, czy grzybicze.

Zabiegu nie należy wykonywać  też w przypadku osób cierpiących na choroby nowotworowe, a także tych, którzy posiadają w swoim ciele metalowe elementy, w tym rozruszniki serca. Również kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny go unikać.

Cena zabiegu z użyciem fal radiowych RF na podbródek

Zabieg można wykonać w wielu salonach kosmetycznych, które specjalizują się w wykonywaniu odmładzających zabiegów na ciało i twarz.  Jego koszt kształtuje się w granicach 100 złotych.