Fale radiowe brzuch

Lato to czas, kiedy większość z nas marzy o relaksujących kąpielach wodnych i słonecznych. Jednak dla wielu kobiet jest to czas szczególnego utrapienia. Trapi je pytanie, jak wyeksponować brzuch, który nieco odbiega od ideału? Rozwiązaniem problemu zwiotczałej i nieestetycznej skóry brzucha okazuje się być zabieg z użyciem fal radiowych, który przywróci jej sprężystość i elastyczność. To ratunek dla niejednej z nas!

Pokaż w mojej okolicy »
Fale radiowe brzuch

Czym są fale radiowe?

Fale radiowe posiadają zbawienny wpływ na skórę i znajdującą się pod nią tkankę podskórną. Ma to związek z wytwarzaną przez nie energią cieplną, która stymuluje włókna kolagenowe do obkurczania się i pogrubiania. Dzięki temu gęstość i jędrność skóry ulega zdecydowanej poprawie, w wyniku czego podnosi się i napina. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i nieinwazyjny, a przy tym niezwykle skuteczny. Po serii regularnych zabiegów możemy zapomnieć o nieestetycznym brzuszku i odsłonić wszystkie nasze atuty.

Fale radiowe - efekt zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych pozwala w znacznym stopniu zmienić kształt kobiecej sylwetki. Ciało ulega wysmukleniu i wyszczupleniu, a talia staje się wyraźniej zarysowana. Skóra jest doskonale napięta i jędrna. Znikają również rozstępy i blizny. Czy można chcieć czegoś więcej?

Kiedy nie należy korzystać z fal radiowych?

Przeciwwskazaniem do zabiegu z użyciem fal radiowych są:

  • wszelkie choroby nowotworowe,

  • schorzenia nerek i serca,

  • cukrzyca,

  • epilepsja.

Nie mogą z niego korzystać również osoby posiadające wewnątrz ciała metalowe implanty, otwarte rany oraz rozległe żylaki. Niewskazane jest wykonywanie zabiegu z użyciem fal radiowych podczas menstruacji, w trakcie ciąży oraz w okresie laktacji.

Przeciwwskazaniem są także niedawno wykonane zabiegi kosmetyczne lub te z zakresu medycyny estetycznej, takie jak:

  • peelingi chemiczne,

  • mikrodermabrazja,

  • laseroterapia,

  • mezoterapia igłowa.

Również ciało ze świeżą opalenizną nie powinno być poddawane działaniu fal radiowych.

Fale radiowe na brzuch – koszt zabiegu

Cena zabiegu na brzuch z wykorzystaniem fal radiowych kształtuje się w okolicy 100 zł.