Botoks Warszawa

3600 wyników

FootMedica

Medycyna estetyczna

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
5.0
463 opinie

Polecam leczenie w Footmedica przy Ogrodowej. To profesjonalne i przyjazne pacjentom miejsce, gdzie pracują fachowi i sympatyczni specjaliści. Szczególnie polecam Panią Sylwię, której podejście bardzo mi odpowiada, jest troskliwa i zawsze zainteresowana pacjentem.

loveSKIN clinic

Medycyna estetyczna

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
136 opinii

Rewelacja, nigdy nie sądziłem, że się na to zdecyduję ,a jednak pełen profesjonalizm może odmienić wszystko:) Zabieg z pozoru bolesny (tym bardziej dla mężczyzny;), dużo ukłuć, okazał się tylko leciutko niekomfortową przygodą. Umiejętności i wiedzę pani Karoliny oceniam na 10 z 3 plusami w skali 1/10. SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM!

MEA CLINIC

Medycyna estetyczna

BURAKOWSKA 16 LU 2 oraz ul. Piaskowa 6 LU 2, 01-066 oraz 01-067 Warszawa
5.0
219 opinii

Doskonaly lekarz, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Zabieg bezbolesny, efekty zgodne z oczekiwaniami, zadnych zasinien czy niepozadanych efektow ubocznych. Polecam!

Pięknoteka

Medycyna estetyczna

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa
5.0
397 opinii

Dziękuje, znakomicie wykonana usługa przez pana doktora, doskonała wspólna konsultacja Pani Iwony ( Właścicielki Salonu). Kompetentne podpowiedzi jak to zrobić by wyglądać świeżo, młodo, szczęśliwie :) dziękuje. Niepokonany Team :)

Klinika Piękna Essence

Medycyna estetyczna

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
261 opinii

Jest dobrze ale powinnam była poprosić jednak o większe wygładzenie czoła. Teraz wygląd jest bardziej naturalny. Nie ma efektu nieruchomego czoła ale gdy przy niektórych ruchach twarzy zmarszczki są dość widoczne. Pani Doktor bardzo miła. W sposób fachowy ale przystępny dla laika tłumaczy zabieg i efekty. Polecam

Klinika N-Symbiosis Med

Medycyna estetyczna

Bolkowska 2 a, 01-466 Warszawa
4.9
39 opinii

Super, iż trafiłam do Państwa. Czuję się zaopiekowana :) Cieszę się, iż będę mogła systematycznie wpadać do Państwa i , że znalazłam już swojego lekarza ( p. Jacka), któremu mogę zaufać i dzięki niemu stawać się coraz młodszą :) Do miłego zobaczenia ponownie niedługo. Pozdrawiam serdecznie :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł