Medlift Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologi

Cieplicka 83a, Jelenia Góra
5.0
4 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super atmosfera a do tego full profeska.Gabinet Medlift jest bardzo dobrze wyposażony. Pani Ania to prawdziwy fachowiec, a do tego bardzo dobry człowiek. Lubię tam przychodzić, bo zawsze jest dobra atmosfera, a do tego mam poczucie, że wszystko jest realizowane tak jak trzeba. Jeśli chodzi o medycynę estetyczna ufam pani Ani w 100%...

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ania jest bardzo skuteczna. Wiem, że zna się na leczeniu jak mało kto. Nie boje się oddać w jej ręce. Mam do niej pełne zaufanie. Dzięki niej nie mam praktycznie zmarszczek i czuje się bardzo młodo. Jeśli wybieracie się do gabinetu kosmetycznego, to radzę tylko tam.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam gabinet pani Ani. to naprawdę super miejsce. Pierwszy raz poszłam tam, bo dostałam prezent od znajomej. Wtedy zdecydowałam się na botox. Jednak tak mi się to spodobało, że zaczęłam tam chodzić systematycznie. I trwa to już kilka lat.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam gabinet. Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu... Jest bardzo dokładna i szczegółowa, a do tego bardzo fachowa i wie co robi. chodzę tam systematycznie już od kilku lat. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

ViaSpa

Jelenia Góra, Podwale 25
5.0
336 opinii
ViaSpa
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.