Przejdź do głównej zawartości

Medic4Foot - Profesjonalnie dla Stóp

Franciszkańska 99/D1, 91-845 Łódź

Jesteśmy specjalistycznym gabinetem podologicznym, w którym zajmujemy się kompleksową terapią stóp. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo w ofercie zarówno podstawową pielęgnację stóp jak i terapie w zakresie leczenia wrastających paznokci, paznokci pourazowych, paznokci grzybiczych, czy też schorzeń skórnych. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednią terapię indywidualnie do Państwa potrzeb.
Duży nacisk kładziemy przede wszystkim na wysłuchiwanie potrzeb naszych pacjentów. Stopy w dalszym ciągu są wstydliwym tematem dla wielu z Nas, dlatego w swojej pracy staramy się, aby każdy pacjent mógł czuć się w gabinecie komfortowo.

Najważniejszy dla nas jest szybki powrót do pełnego komfortu chodzenia naszych pacjentów!

Nasz personel to doświadczone specjalistki z zakresu podologii. Absolwentki Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywały pracując w renomowanych klinikach w Warszawie. Obecnie cały czas poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kongresach, szkoleniach podologicznych, czy też konsultując i dzieląc się wiedzą ze specjalistami z całej Polski.

W naszym portfolio znajdziecie również Państwo praktyczne porady podologiczne udzielane w czasopismach, oraz programie śniadaniowym 'Dzień Dobry TVN'.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, który zlokalizowany jest w Łodzi przy ulicy Franciszkańskiej 99 (wjazd od ulicu Szklanej).

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, fanpage na Facebook oraz instagramie, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat naszej kliniki, zdjęcia prowadzonych przez nas terapii, praktyczne porady dotyczące pielęgnacji stóp, jak również opinie naszych pacjentów.

www.medic4foot.pl
https://www.facebook.com/Medic4Foot
https://www.instagram.com/medic4foot

Przyjdź i sprawdź sam!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa