Medibelle

Sikorskiego 6a/27, 15-666 Białystok

 
 Medibelle jest specjalistycznym gabinetem oferującym zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i medycznej, w tym odpowiednie dla diabetyków. Pacjenci są otaczani kompleksową opieką w obrębie dziedziny kosmetologii, podologii i dietetyki. Oddając się w ręce specjalistów gabinetu Medibelle pacjent może być pewien, że w stopniowym, bardzo naturalnym, mało inwazyjnym oraz indywidualnym procesie zdrowotnym i pielęgnacyjnymjego zdrowie i uroda rozkwitnie powtórnie, a efekty przeprowadzonych zabiegów na długo wspomogą terapię leczniczą prowadzoną przez lekarza specjalistę.

Założycielką gabinetu jest mgr kosmetologii Justyna Szczurko. Umiejętności swoje zdobywała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, jak również w praktyce kierując kilkoma gabinetami w Białymstoku. Prowadzi również od kilku lat stronę internetową o tematyce medycznej, na bieżąco dzieląc się wiedzą z zakresu kosmetologii ze swoimi pacjentami. Inspiracje czerpie słuchając uważnie ich potrzeb, uczestnicząc na kongresach medycznych, kosmetologicznych, a także stale szerząc swoją wiedzę na wielu warsztatach i wykładach z zakresu kometologii i medycyny estetycznej.
 

Zapoznaj się z poniższą ofertą przygotowaną z myślą o Tobie. 
 
Pozdrawiam serdecznie
Kosmetolog Justyna Szczurko
 
 
 

Usługi różne
5.0
5 opinii

Opinie

 • KO
  5.0
  niezweryfikowany

  W salonie Medibelle miałam przyjemność korzystać z różnych usług: makijaż, paznokcie, brwi. Wszystkie starannie wykonywane, wizyta przebiegała w miłej atmosferze, czas mijał szybko, ale zawsze wszystko było punktualnie. Brak problemów z umówieniem się na wizytę, dobra lokalizacja w mieście. Profesjonalizm i doświadczenie Pani Justyny jest widoczny na każdym kroku. Szczerze polecam!

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  bardzo polecam, Pani Justyna bardzo mi pomogła, fachowo i dokładnie podeszła do problemu, słuchając się jej zaleceń, problem zniknął, wszystko na wysokim poziomie, ceny przystępne, fachowa obsługa i co jest bardzo ważne pełna sterylizacja, jeszcze raz gorąco polecam

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam salon Medibelle. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona dokładnością i starannościa wykonywanych zabiegów. Miło zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Jestem stałą klientką pani Justyny.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet przede wszystkim sterylny. Jestem pracownikiem szpitala, posiadam wiedzę jak wygląda sterylizacja i obycie z narzędziami jednorazowego użytku. Ogromny plus. Spełnia wymogi dla cukrzyków. Po drugie - rzetelność Pani Justyny i dokładność - dwie cechy, które wyróżniają spośród innych gabinetów. Potrafi pomóc w naprawdę trudnych przypadkach dermatologicznych skóry i paznokci. Jeśli chodzi o kontakt z klientem to poświęca mu bardzo dużo czasu, także zawsze warto zarezerwować sobie dłuższą wolną chwilę. Z zabiegów, z których korzystałam jestem w pełni usatysfakcjonowana.

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Gabinet Medibelle ! Kosmetolog jak najbardziej zna się na skórze i jak jej pomóc. Zabiegi tam wykonywane są jak najbardziej higieniczne i bardzo profesjonalne. Oczekiwanie na termin jest Jeszcze raz wszystkim polecam odwiedzenie salonu jak i przemiłej Pani Justyny. Najlepsza kosmetolog jaki znam !

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.