MED-KORN Medycyna Estetyczna

Wyzwolenia 35/3 , 41-600 Świętochłowice

Nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w Świętochłowiach.
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: lifting wolumetryczny (remodeling), radiesse, regeneris (osocze bogatopłytkowe), botoks, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoksu (wypełnianie zmarszczek, korekta ust), wykonywane są przez wykwalifikowanego lekarza dr Elzbietę Wawrzynek. 

4.8
28 opinii

Opinie

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Chodzę do nich regularnie i zawsze jestem bardzo zadowolona. Czas niestety biegnie i zmarszczek przybywa. Pierwszy raz do nich trafiłam dzięki mężowi, który wykupił mi u nich na urodziny zabiegi odchudzające. Rewelacyjne miejsce, w którym czuje się jak u koleżanki na kawce.

 • VU
  5.0
  niezweryfikowany

  Czysto, schludnie i elegancko. Sprzęt nowoczesny, zabieg wykonywany miałam z dużą precyzją, czas gojenia bardzo szybki. Miała okazję sprawdzić wampirzy lifting (boskie efekty) i jakiś czas temu pilin medyczny (też fajny).

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Każdy ma geny jakie ma. Niestety moim problemem były tzw. bruzdy marionetki. Taką budowę twarzy miał mój tata także odziedziczyłam takie rysy. Trafiłam za namową koleżanki do pani doktor Wawrzynek Elżbiety i ona bardzo mi pomogła. Ponowe linie miałam nastrzykiwane botoksem. Efekt przerosl moje najszczersze oczekiwania! Wyglądam zupłnie inaczej, a tata się smieje, że jakby się nie wstydził to sam by poszedł na taki zabieg. Namawiam go swoją drogą, bo wszytsko jest dla ludzi. Najwaznijesze, żeby się dobrze czuć w swoim ciele.

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Od dłuższego czasu nosiłam się z chęcią wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. W Katowicach powariowali z cenami wiec wybrałam Med.-Korn w Swiętochłowicach. Ceny też konkretne, ale w granicach zdrowego rozsądku. Na miejscu dowiedziałam się, że koszt zabiegu można rozłozyc na specjalne raty. Jak dla mnie miejsce profesjonalne i frontem do pacjenta/klienta.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam do Medkorn z problemem mocno przesuszonej skóry. Pomocy szukałam już wcz4esniej w wielu kremach i zabiegach domowych. Pani doktor polecila mi mezoterapie igiełkowa i to był świetny krok. Buzia odżyła, w ogóle zminiła się struktura skóry- jest tak jakby o wiele bardziej gęsta. Polecam każdemu kogo dreczy wiotczejaca, sucha buzia.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

HAGENA Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Świętochłowice, Wojska Polskiego 39A/21
5.0
41 opinii
HAGENA Gabinet Kosmetologii Estetycznej

MANIA MALOVANIA

Świętochłowice, Wojska Polskiego 39a/6
5.0
24 opinie
MANIA MALOVANIA

Studio Urody i Brody

Świętochłowice, Katowicka 16a
0.0
Brak opinii
Studio Urody i Brody
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.