Przejdź do głównej zawartości

Med-beauty Grażyna Walkowicz

Bohaterów Monte Cassino 1, 40-231 Katowice (Parter. Parking dla mieszkańców i klientów. )

MED-beauty, Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, powstała w 2009r, z myślą o holistycznym, ale też bardzo osobistym podejściu do Pacjentów i ich potrzeb.
Od samego początku podstawą było budowanie bliskiej relacji, opartej na zaufaniu i profesjonalizmie, tak aby Pacjent czuł się u nas bezpiecznie i wyjątkowo.

Przed otwarciem Med-beauty, przez wiele lat pracowałam jako lekarz klinicysta w Klinice chorób wewnętrznych i metabolicznych w Górnośląskim Centrum Medycznym.
Estetyka zabiegów w połączeniu z wiedzą z zakresu chorób wewnętrznych pozwalają mi na zapewnienie szeroko pojętej opieki nad moimi Pacjentami.

Moją wizytówką są naturalne metamorfozy i indywidualne programy zabiegowe.

Ale Pacjentki kochają też np. zabiegi modelownia ust - różne kształty, różna wielkość - ale zawsze naturalnie.
Często też polecają mnie osobom, które szukają pomocy w przypadku powikłań czy po źle wykonanych zabiegach. Zarówno w nagłych przypadkach jak i długoletnich problemach.

Częścią kosmetyczną opiekuje się mój wspaniały Zespół kosmetyczek, dzięki któremu, oprócz zabiegów medycznych, dostępna jest cała paleta zabiegów pielęgnacyjnych: od manicure i pedicure począwszy, po opalanie natryskowe, czy specjalistyczny pedicure podologiczny skończywszy.

Od lat współpracuję także z Śląską Wyższą Szkołą Medyczną ucząc lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna, a od 2018 roku prowadzę wraz z moim zespołem szkolenia i kursy w naszym własnym centrum szkoleniowym - Fillers Academy...

Zapraszam Was serdecznie do Med-beauty
Grażyna Walkowicz