Przejdź do głównej zawartości

mClinic

Zaściankowa 62, 02-989 Warszawa (wjazd na parking od ul. Dostatniej)

mClinic to nie tylko klinika medycyny estetycznej, to przede wszystkim miłośnicy zdrowej i pięknej skóry - lekarze i kosmetolodzy, którzy stawiają na indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych, sprawdzonych zabiegów, poprawiających jakość skóry i modelujących sylwetkę.

"mClinic powstało z potrzeby realizacji wizji, która kiełkowała w mojej głowie od dłuższego czasu. Od zawsze pragnęłam stworzyć miejsce przyjazne, piękne, w którym każda osoba poczuje się dobrze i wyjątkowo.

Podczas organizacji kliniki starannie dobierałam zarówno sprzęt jak i swoich współpracowników - prawdziwych pasjonatów zdrowej i pięknej skóry.
Dla mnie to bardzo ważne, aby otaczać się dobrą energią i dobrymi ludźmi, którzy będą stanowić serce tego miejsca.

Wiem, że dzięki współpracy doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin oraz zastosowania nowoczesnych, sprawdzonych i bezpiecznych technologii i sprzętów Hi-tech jesteśmy w stanie holistycznie podejść do tematu skóry w aspekcie zdrowia i piękna.

W mClinic stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, oraz tworzenie „szytych na miarę” protokołów zabiegowych, a także pielęgnacji domowej.

Mieścimy się w willowej części Wilanowa w klimatycznym i dyskretnym budynku z prywatnym parkingiem.

Odwiedź nas i przekonaj się sam, że mClinic to naprawdę wyjątkowe miejsce.

Serdecznie zapraszam – dr Magdalena Pisula."

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa