Mazur Warsztat Fryzjerski

Plac Uniwersału Połanieckiego 24, 28-230 Połaniec

Nie bez powodu Łukasz Mazur został okrzyknięty przez klientów prawdziwym wirtuozem fryzur. Choć jego warsztat w Połańcu otwarty jest od niedawna, miejsce to cieszy się dużą popularnością i renomą. Wszystko dzięki niebywałemu wyczuciu stylu oraz wysokim umiejętnościom stylisty, który potrafi zaproponować fryzurę, doskonale dopasowaną do wyglądu i charakteru klienta.

Oferta Warsztatu Fryzjerskiego MAZUR adresowana jest do kobiet i mężczyzn. Specjalnością salonu jest kreatywne strzyżenie oraz modelowanie i koloryzacja (zatrudnieni tu fryzjerzy potrafią pięknie nałożyć kolor i nie boją się wyzwań, związanych z rozjaśnieniem barwy). Styliści z Warsztatu MAZUR przygotowali także szeroki zakres usług dla mężczyzn, a wśród nich m.in. tonowanie siwizny oraz modelowanie brody. W Warsztacie MAZUR warto skorzystać także z innowacyjnych kuracji, przeciwdziałającym wypadaniu włosów oraz zabiegów rewitalizujących skórę głowy. Warto zaznaczyć, że pracownicy salonu to osoby otwarte na potrzeby klienta a wszystkie zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków. Styliści z przyjemnością udzielają rad dotyczących doboru odpowiedniej fryzury oraz dbania o włosy i brodę.

Zapraszamy do Warsztatu Fryzjerskiego MAZUR, który zlokalizowany jest przy Placu Uniwersału Połanieckiego 24 w Połańcu. Nieopodal salonu znajduje się parking, na którym klienci mogą pozostawić samochody na czas wizyty. Zachęcamy do rezerwowania terminów online.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.