MASSAGE & SPA & WELLNESS ATURI - Opinie

Rolna 30, 40-560 Katowice
3.8
5 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalny masaż i podejście do klienta. Wizytę miałem umówiona do salonu w Pasażu Hotelu Monopol, na masaż tajski klasyczny. Wnętrze bardzo fajne i klimatyczne. Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś wyjątkowego.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam, byłam w salonie Aturi na masażu Balijskim. Obsługa profesjonalna, na ścianie jest powieszonych wiele dyplomów co potwierdza także wykonana usługa. Sam zapach i ten klimat tajemniczości stwarzają wyjatkowy masaż :)

 • EL
  2.0
  niezweryfikowany

  Dostałam w prezencie pakiet spa do tego miejsca. I nikomu nie polecam. Fryzjerka zostawiła mnie z maską i poszła na papierosa (!!) obok, na każdy z kolejnych zabiegów czekałam w nieskończoność, paznokcie zostały opiłowane tak krzywo, jakby robił to pięciolatek, w manicure biologicznym używano metalowych, niewydezynfekowanych narzędzi. Po zabiegach na twarz ( brak pytań o rodzaj skóry, wiek, uczulenia..) dostałam koszmarnego wysypu. Jedynym elementem był miły masaż. Na koniec nie dostałam lampki wina, mimo iż była w cenie bo Panie już zamykały ... Żenada po prostu. Nie polecam nikomu, wręcz przeciwnie, odradzam każdemu!

 • LI
  2.0
  niezweryfikowany

  Salon nazywający się SPA jest tylko przykrywką dla tego co ma miejsce w środku. Oczywiście nie powiem zaskakujące wnętrze naprawdę można odpocząć, ale nikt nie wie co się dzieje za ścianą gabinetu obok. Jest to tylko przykrywka dla masaży orientalnych TAO i innych tego typu!!! Jak można dopuścić aby coś takie miało miejsce mężczyźni za ścianą masowani są przez masażystki ubrane w bardzo skromne stroje, i nie jest to zwykły masaż tylko masaż miejsc intymnych, nawet nie chce myśleć do czego jeszcze może tam dochodzić. Ogólnie nie polecam, byłoby to piękne miejsce natomiast dla mnie jest to burdel - przykre ale prawdziwe.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam !! Rewelacyjny klimat, po ciężkim dniu można rzeczywiście się zrelaksować. Wnętrza w rewelacyjnym stylu co tworzy niesamowitą atmosferę. Rewelacyjna kosmetyczka, ma mnóstwo certyfikatów, widać, że ciągle się szkoli, byłam u niej na 6 zabiegach, miła i sympatyczna atmosfera.