Przejdź do głównej zawartości

Masaże pod lasem

Wspaniała, 05-400 Otwock

Masaże pod Lasem to:

ZIOŁOWE MASAŻE RELAKSACYJNE

Każdy z nas inaczej postrzega relaks dlatego też masaże relaksacyjne w zależności od upodobań, mogą być wykonane - delikatniej lub mocniej.
W każdym przypadku bez względu na to, czy będzie on mocniejszy, czy delikatniejszy, zawsze wykonywany jest w specjalnie zaaranżowanym gabinecie, w blasku świec, przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki.
Masaże relaksacyjne w zależności od wyboru wykonywane są :
Masłem Shea
Olejem kokosowym
Ziołowymi olejami.
Celem masaży relaksacyjnych jest usunięcie napięć mięśniowych oraz wyciszenie. To istna uczta zarówno dla ciała jak i dla ducha !

MASAŻE LECZNICZO-TERAPEUTYCZNE

Techniki w masażu leczniczym są dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb i zgłaszanego problemu.
Masaż łączy wiele technik wpływając na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy i więzadła, wpływa także na układ krążenia, układ nerwowy, układ hormonalny oraz pośrednio na pracę narządów wewnętrznych.
Podczas takiego masażu łagodzimy napięcia i bóle mięśniowe, zwiększamy elastyczność i sprężystość mięśni oraz wpływamy korzystnie na poprawę odporności organizmu.

Do masaży wykorzystuję różne maści, bańkę chińską, bańki z igłą magnetyczną, kamienie bazaltowe, miód czy aplikator wieloigłowy Lyapko.

MASAŻE MODELUJĄCE/ANTYCELLULITOWE
(jędrna i napięta skóra bez cellulitu ze zmniejszonymi obwodami ciała)

Do tej grupy należą mocne masaże manualne oparte na intensywnych rozcieraniach, ugniataniach i oklepywaniach oraz masaże z wykorzystaniem urządzenia do Endermologii LPG tj . masażu próżniowego za pomocą głowicy masującej.

Wspomagająco w technikach manualnych używam w zależności od potrzeb bańki chińskiej lub wieloigłowego aplikatura Lyapko.
Podczas masażu masuję uda ( przód i tył), pośladki, brzuch i ramiona.

MASAŻE CIĄŻOWE DLA PRZYSZŁYCH MAM

Masaż dla przyszłych mam z elementami drenażu limfatycznego usunie zmęczenie, bóle nóg i pleców, zawroty głowy, skurcze mięśni i bezsenność. Pozwoli również na pełne odprężenie i relaks.
Odpowiednio dobrane techniki masażu oraz bezpieczne ułożenie, rozluźni mięśnie, zmniejszy napięcie oraz usunie brzęki nóg.
Masaż wskazany po drugim trymestrze ciąży (od 12 do 32 tygodnia), ciąża musi przebiegać prawidłowo bez przeciwwskazań medycznych do masażu.
Masaże dla kobiet w ciąży i po porodzie są ustalane i dobierane indywidualnie.

W każdym przypadku bez względu, jaki masaz wybierzesz czekać będzie na Ciebie specjalnie zaaranżowany gabinet, w blasku świec, przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki.

W okresie wiosenno letnim - masaże plenerowe.

Zapraszam na pierwsza wizytę z 20% rabatem:)

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa