Przejdź do głównej zawartości

Masaż Wrocław Fabryczna

Płatności online
Bezpieczny salon
KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Masaż

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Atmosfera w salonie i muzyka bardzo przyjemna. Panie są bardzo sympatyczne a jakość usług jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie zostało mi za każdym razem przedstawione najlepsze rozwiązanie dla moich włosów a dogadanie się z z fryzjerka jest dla mnie bardzo ważne.

Płatności online
Bezpieczny salon
Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Masaż

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna oraz przesympatyczna Pani Kasia, która dbała o to by już w momencie przekroczenia progu tego salonu ja czułam się komfortowo i bezpiecznie))) Teraz mam przepiękne paznokci i mniej tłusty brzuszek;) To już dopiero moja druga wizyta w tym salonie, ale ja będę i nadal wracać bo ufam tym dziewczynom!

Satin Skin - zarezerwuj wizytę

Satin Skin

Masaż

Wałbrzyska 29, 52-314 Wrocław
4.99

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani Aneta jest bardzo życzliwa i kompetentną osoba, a zabieg w zupełności spełnił moje oczekiwania. Skóra jest odświeżona, nawilżona. Masaż był bardzo przyjemny. Dziękuję. :)

Bellissima Atelier  - zarezerwuj wizytę

Bellissima Atelier

Masaż

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon

Wspaniały, relaksujący zabieg i super miła obsługa. Warto odwiedzić ten salon nie tylko ze względu na profesjonalną obsługę i świetne zabiegi w rozsądnej cenie ale także żeby po prostu porozmawiać z dziewczynami, które tam pracują, są przemiłe. Serdecznie pozdrawiam.

Klinika Zdrowia i Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Klinika Zdrowia i Urody Profesja

Masaż

Mielecka 3, 53-401 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon

Był to mój pierwszy zabieg pielęgnacyjny stóp i dłoni w Profesji i jeden z najbardziej dokładnych i profesjonalnych, jakie miałam dotychczas wykonane, a było ich pewnie ponad 100. Polecam Panią Karolinę i gabinet. Była to dla mnie bardzo duża przyjemność!

Pracownia fizjoterapii i masażu Magdalena Sierakowska - zarezerwuj wizytę

Pracownia fizjoterapii i masażu Magdalena Sierakowska

Masaż

Kamiennogórska 10, 54-034 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Magda niejednokrotnie pomogła mojemu ciału w regeneracji, wzmocniła moją odpornośc i nie raz postawiła na nogi (a raczej wstawiła moją głowe na miejsce) :) Róźnorodność zabiegów pozwala na wybranie zawsze tego co potrzebujemy :)

Twoja Kosmetyka mgr Monika Rogala - zarezerwuj wizytę

Twoja Kosmetyka mgr Monika Rogala

Masaż

Hansa Poelziga 6/2, 54-115 Wrocław
5.0

Witaj w Twojej Kosmetyce Jestem Monika to ja dbam o relaks,dobre samopoczucie i wygląd Moich Klientów. Największą przyjemność sprawia mi pielęgnacja twarzy i ciała. Od Zawsze Moją pasją były masaże relaksacyjne i zabiegi manualne,które dają niesamowite efekty. Postanowiłam pójść tą dr

Centrum Estetica - zarezerwuj wizytę

Centrum Estetica

Masaż

Hansa Poelziga 6/2, 54-115 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Zastanawiałaś się kiedyś, co sprawia, że jedni ludzie promienieją, wyglądają jak z żurnala i odnoszą życiowy sukces, a innym - mimo najszczerszych chęci i często sporych nakładów finansowych - wszystko układa się jakoś tak byle jak? Mówi się, że atrakcyjnym ludziom jest łatwiej w życiu. W t