Przejdź do głównej zawartości

Masaż Wrocław Biskupin

Centrum Medyczne CORAMED - zarezerwuj wizytę

Centrum Medyczne CORAMED

Masaż

Olszewskiego 58, 51-644 Wrocław
5.0
niezweryfikowany

Centrum Medyczne Coramed oferuje szerokią gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. W naszym gabinecie kosmetologicznym posiadamy urządzenia renomowanych marek takie jak: -System Maximus- urządzenie do intensywnej terapii ujędrniającej i wyszczup

Potrzebujesz odprężenia? Szukasz relaksu i pomocy w sytuacjach bólowych? Korzystaj z masażu. Doskonały masaż na Biskupinie we Wrocławiu jest oferowany wielu osobom. Wykonują go specjaliści, wiedzący jak dbać o ludzkie ciało. Gabinety masażu na Biskupinie zatrudniają doskonałych specjalistów, którzy potrafią wykonać masaże gorącymi kamieniami, czekoladą, z użyciem olejków aromatycznych. Aromaterapia to doskonała sprawa dla każdego. Salon masażu na Biskupinie jest miejscem odwiedzanym przez osoby lubiące poczuć doskonałe i kojące działanie masażu na ludzkie ciało.

Czy warto zamówić masaż?

Masaż to wartościowy zabieg relaksacyjny, leczniczy, a nawet upiększający. Korzystają z niego dzieci, młodzież i dorośli. Dostępne są masaże relaksujące oraz lecznicze. Te drugie zdecydowanie pozwalają odprężyć się i poczuć przypływ sił. Kręgosłup przestaje boleć po masażu, mięśnie są niczym nowe. Warto wybrać taki masaż jako sposób na odzyskanie sił oraz powrót do dobrej formy. Po wypadkach i kontuzjach masaże przywracają pełnię sił nadwerężonym rękom, nogom czy plecom. Masaż leczniczy powinien być stosowany w seriach, po dziesięć zabiegów. Masaże relaksujące można stosować od czasu do czasu, na przykład 3-4 w miesiącu. Przyniosą dobry efekt i sprawią wiele przyjemności. Profesjonalny gabinet masażu na Biskupinie oferuje także masaż limfatyczny, nazywany także drenażem limfatycznym, który pozwala przywrócić prawidłowy obieg limfy w organizmie oraz usunąć lub zminimalizować cellulit. Niejedna osoba doceni taki zabieg. Drenaż limfatyczny ordynuje się seriami, po dziesięć zabiegów. Później raz w miesiącu należy skorzystać z takiego drenażu, aby podtrzymać efekt. Masaż bańką chińską daje efekt podobny do drenażu limfatycznego, dlatego jest równie popularny.

Masaż gorącymi kamieniami ma walor odprężający, sprawia, że mięśnie nie będą tak bardzo spięte. Aromaterapia doskonale odpręża - używa się do niej olejków o różnych zapachach, a po zabiegu każda osoba czuje się nieco senna, ale jednocześnie odprężona. Masaż relaksacyjny redukuje napięcie mięśniowo-nerwowe, relaksuje umysł, daje odprężenie i zmniejsza poziom stresu. Znikają bóle, poprawia się metabolizm i spala się zbędna tkanka tłuszczowa, polepsza się ukrwienie ciała, usuwane są toksyny z organizmu oraz wzmacnia się odporność.

Gabinety masażu na Biskupinie są czyste, schludne, zadbane. Wysoka jakość usług jest zapewniona, czystość i porządek zawsze są w takich miejscach obecne. Klienci doceniają takie miejsca, lubią w nich bywać, a sesja 10 masaży raz w roku, opłacanych przez klientów, zaczyna być normą. Warto poddać się takiemu relaksowi, który pozwala zapomnieć o całym świecie. Masaż może trwać 30, 60 lub 90 minut - klient wybiera długość odpowiednią dla siebie.

Nie masz czasu na urlop? Jesteś spięty? Skorzystaj z masażu i poczuj się doskonale. Warto wybrać solidny masaż, który ukoi zmysły i pozwoli zredukować poziom stresu. W obecnych nerwowych i pełnych pośpiechu czasach Polacy takiego odprężenia potrzebują. Gabinety masażu pracują od rana do wieczora, więc nawet najbardziej zapracowane osoby znajdą czas na taką wizytę. Klienci mogą sobie spokojnie ustalić godziny wizyt na kilka tygodni z góry, z pewnym wyprzedzeniem, aby mieć możliwość ułożenia czasu pracy i zabiegów tak, aby jedne z drugimi nie kolidowały. Masować można całe ciało lub jego części - np. kręgosłup, ręce czy nogi. Dla każdego klienta znajdą się takie rodzaje masażu, jakich potrzebuje. Lecznicze masaże zawsze należy skonsultować z lekarzem, aby nie wyrządzić sobie krzywdy.