Masaż Warszawa Żoliborz

315 wyników

MEA CLINIC

Masaż

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
4.9
276 opinii

Bardzo miły i kontaktowy Lekarz. Pacjent czuje się swobodnie w Jego obecności. Bardzo profesjonalnie skonsultował i doradził. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Mam wyznaczony termin operacji ale jestem przekonana, że będę w najlepszych rękach. Bardzo dziękuję za dotychczasowe prowadzenie. Dorota Zawadzka

Prawda Clinic

Masaż

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
127 opinii

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Salony z tej samej miejscowości

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5467 opinii

Była to moja pierwsza wizyta w salonie U Fryzjerów na Andersa - oceniam ją pozytywnie. Szybko, sprawnie, z efektem zadowalającym. Jedynie zabrakło mi większego wachlarza propozycji na stylizację fryzury oraz rad co do jej utrzymania. Mimo to, chętnie powrócę następnym razem.

Między Grzebieniem A Nożyczkami

Fryzjer

Elbląska, 37, 01-737 Warszawa
5.0
267 opinii

Pani Kasia jest pierwszą fryzjerką z wizyty u której jestem zadowolona. Moje włosy po obcięciu przez p. Kasie świetnie się układają. Przy pierwszej wizycie włosy były bardzo plączące się, ciężko było je rozczesac na sucho, a na mokro było to prawie nie możliwe. Został dobrany odpowiedni szampon i problem znikł. Gorąco polecam!

Masaż Warszawa Żoliborz 315 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł