Masaż Warszawa Wola

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Masaż

Dzielna 60, 01-029 Warszawa

Masaż polecam zwłaszcza osobom, które cierpią na bóle, nie tylko pleców, i którym nie pomogły inne masaże dostępne na rynku. Ciężko jest znaleźć kogoś, kto masuje tak porządnie i dogłębnie, jak pani Klaudia. Cena nie jest niska, ale próbowałam w innych miejscach, i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ten masaż jest jej wart.

Prawda Clinic

Prawda Clinic

Masaż

Smocza 26, 01-041 Warszawa

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

JETSET SPA BEAUTY

JETSET SPA BEAUTY

Masaż

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

Masaż ajurwedyjski wykonany przez Ragha to majstersztyk. Ragha to najlepszy masażysta ever. Byłam w Indiach ponad 30 razy. I często brałam tam masaże. Ale to co z ciałem i dusza robi Ragha jest najlepsze. Totalna regeneracja i pozytywna energia.

Galatea Beauty Power

Galatea Beauty Power

Masaż

ul. Krochmalna 3 lok.2, 00-864 Warszawa
5.0

Pani Lidia jest super, bardzo profesjonalna. Zabieg zrobione na ellytis duo (RF mikroiglowe) najbardziej efektywne urządzenia na rinku i w dobrej cenie, dlatego sie Zdecydowałem . Rezerwacja online jest bardzo skuteczna i latwa. Polecam gorąco.

Masaż Warszawa Wola

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł