Masaż Warszawa Ochota

733 wyniki

Tallulah Hair & Beauty

Masaż

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
525 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Masaż

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
284 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Relax in SPA

Masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1936 opinii

Fantastyczne miejsce. Masaż cudowny, wykonany perfekcyjnie. Atmosfera salonu sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Była to już moja druga wizyta i wiem na pewno, że będą kolejne. Skusiłam się ponadto na zakup naturalnych kosmetyków, które również są w ofercie. Polecam serdecznie!

Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała

Masaż

Wilcza 25 lok 8, 00-544 Warszawa
4.9
521 opinii

Generalnie wszystko w porządku. Trzeba mieć na uwadze, że jest to salon w mieszkaniu i nie wszystkim może się to podobać. Mi jednak zupełnie nie przeszkadzało. Bardzo miła obsługa. W te piekielne upały tuba była może niezbyt trafionym pomysłem ale masaż całego ciała i stóp genialny. Polecam

BEIJING TONG REN TANG POLAND

Masaż

aleja Niepodległości 18, ul.Grzybowska 2 lok.5, 02-653, 00-131 Warszawa
5.0
115 opinii

To była moja kolejna wizyta u Pani Doktor Li i tak samo jak po wcześniejszych mam bardzo dobre wrażenia. Podejście indywidualne, troska i zrozumienie, profesjonalizm i spokojna atmosfera. Panie z obsługi służą pomocą, są niezwykle miłe, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Masaż Warszawa Ochota 733 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł