Masaż Poznań Nowe Miasto

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Masaż

Libelta 14, 61-706 Poznań

Bardzo uprzejme i kompetentne Panie zarówno w recepcji jak i Pani Masażystka. Cała wizyta przebiegła w bardzo odprężającej atmosferze, masaż cudowny, fachowo wykonany. Chętnie ponownie skorzystam z Państwa usług, a także polecę Salon innym osobom.

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Masaż

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Bardzo starannie wykonany oxyjet z niezwykła precyzja, czas szybko minol chociaż jestem bardzo niecierpliwa. Manikiur japoński uratował moje paznokcie. Miejsce czyste, zadbane i przyjemne. Polecam każdemu!

GARDENS spa

GARDENS spa

Masaż

Maratońska 3b/1, 61-553 Poznań

Tradycyjnie rewelacja - masaż ciała i głowy w wykonaniu p.Wioli to kompletne odpłynięcie dla ciała i zmysłów od stresu i codzienności a i masaż twarzy p.Asi to bardzo przyjemny relaks i niezwykle korzystny i przyjemny zabieg kosmetyczny. Czysto, pachnąco, przyjemnie i uprzejmie. Polecam i będę polecała!!

Klub 232

Klub 232

Masaż

Młyńska 12, 61-730 Poznań
5.0

Dawno nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera! Włosy układają się świetnie, efekt jest dokładnie tym czego potrzebowałam. Do tego przemiła obsługa, przystępna cena i masujący fotel podczas mycia włosów <3 Z pewnością zostanę stałą klientką :)

Instytut Urody Casolla

Instytut Urody Casolla

Masaż

Drużbickiego 13, 61-693 Poznań

Zabiegi na najwyższym możliwym poziomie, jestem bardzo zadowolona. Wspaniała atmosfera, Pani Kasia cudowna osoba, potrafi wszystko wyjaśnić i doradzić. Usługa wykonana bezboleśnie, a poddaję się zabiegowi depilacji laserowej już czwartej partii ciała, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam Instytut Urody Casolla:)

SPA 1306

SPA 1306

Masaż

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Pełen profesjonalizm od samego wejścia po wszystkie zabiegi, które zostały na mnie przeprowadzane. W tym miejscu nie da się nie zrelaksować, dłonie Pani Pauliny sprawiły, że zarówno ciało jak i dusza przeniosły się w blogi stan. Zdecydowanie polecam!!

Faktoria Spa

Faktoria Spa

Masaż

Bolesława Krzywoustego 72, 61-144 Poznań
5.0

Panią Klaudię cechują przede wszystkim : kompetencja, duża wiedza anatomiczna wykraczająca poza ramy przyjętego ogólnie schematu świadczenia usług, ma dar słuchania i wykorzystywania go w dobrze pojętym interesie klienta ( niesienie ulgi w różnych przypadłościach bólowych), wysoka kultura osobista. Taka osoba to skarb dla pacjenta!!!

Masaż Poznań Nowe Miasto

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł