Przejdź do głównej zawartości

Masaż twarzy Wrocław

Masaż twarzy jest dość innowacyjnym zabiegiem, który skupia sobie coraz to większą rzeszę wiernych fanów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na relaks i odprężenie, jakiego doświadczamy podczas zabiegu, ale również na poparte dowodami naukowymi odmłodzenie naszej twarzy. Profesjonalny masaż, który przeprowadzony jest w odpowiedniej atmosferze, sprzyja poprawie krążenia krwi i limfy, odpręża, relaksuje oraz pozwala na wygładzenie zmarszczek!

Masaż twarzy we Wrocławiu - efekty

Relaksacyjny masaż twarzy we Wrocławiu wykonywany przez specjalistów pobudza krążenie chłonki czyli limfy i krwi, a to z kolei przekłada się na prace całego organizmu. Twarz po zabiegu staje się ciepła i przyjemnie zaczerwieniona. Jest to oznaka świetnego dotlenienia tkanek podskórnych oraz, że krew zaczęła krążyć mocniej. Wpływa to na usuwanie toksyn z organizmu oraz nadmiaru płynów zgromadzonych w nim. Ma to również bezpośredni wpływ na lepsze odżywianie komórek oraz ich dotlenienie. Masaż twarzy we Wrocławiu, wykonywany regularnie, znacznie uelastycznia skórę, wzmacnia ją oraz pobudza do odnowy niwelując zmarszczki.

Ruchy podstawowe podczas masażu twarzy

Masaż twarzy we Wrocławiu rozpoczynany jest od jej dołu, okrężnymi i spokojnymi ruchami zmierzając ku górze. Masażysta zaczyna wykonywać go od szyi, a następnie przechodzi do brody, którą masuje w stronę zewnętrzną twarzy - czyli w stronę uszu. Następnie przechodzi do oczu. Bardzo delikatnie, opuszkami palców uciska wewnętrzne kąciki oczu, masując je od środka ku łuku brwiowemu. Nie zapomina oczywiście o powiekach. Bardzo delikatnymi, okrężnymi ruchami zabiera się również za nie. Na koniec zostaje czoło. Masowane jest, ta jak broda i policzki w stronę zewnętrzną twarzy oraz ku górze. Wiele gabinetów oferuje masaż składający się z kilku etapów, podczas którego powtarza te czynności kilka razy. Przy kolejnych etapach masażysta może wykonywać nieco mocniejsze i szybsze ruchy.

Moment.pl - szybki sposób na znalezienie odpowiedniego gabinetu

Wybierz najlepszy gabinet oferujący masaż twarzy redukujący zmarszczki we Wrocławiu. Z nami nic łatwiejszego. Wyszukuj za pomocą rozmaitych filtrów, jakimi są m.in. opinie, ceny, a także największy hit - lokalizacja. Filtruj gabinety za pomocą Twojej lokalizacji oraz dzielnic Wrocławia i poszerzaj poszukiwania o kolejne. Z nami umówisz się także na wizytę. Zainstaluj naszą aplikację mobilną lub wejdź na naszą stronę internetową, wybierz salon, który jest dostosowany do Twoich potrzeb, termin oraz godzinę i gotowe!

Najlepsze gabinety masażu relaksacyjnego twarzy z Wrocławia czekają właśnie na Ciebie!