Masaż twarzy Warszawa Ursynów

ULALA DAY SPA

Masaż

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
5250 opinii

Magiczne ręce ma Pani Kasia, polecam NAJBARDZIEJ wymagającym klientom. Masaż jest obłędny, wykonywany z ogromnym wyczuciem. Do tego Pani Kasia jest osobą na poziomie, elokwentną, zabawną i widać że lubi to co robi. Zdecydowanie najlepszy fachowiec od jakiego trafiłam w całym swoim życiu:)

MEDICA SPA

Masaż

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1635 opinii

Nie da się ukryć, że zrelaksowałam się w czasie tego masażu i jednocześnie miło porozmawiałam z panią masażystką, szkoda, że masaż trwał tylko pół godziny :) polecam

Madiosa nails&beauty

Masaż

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, 02-797 Warszawa
4.9
187 opinii

Malowanie piękne, staranne. Niestety w sobotę już w sobotę na wyjeździe zrobił mi się odprysk, a niestety nie miałam kiedy już przyjść, by go naprawić. Być może wynikało to z tego, że manicure miałam tydzień wcześniej, bo przy poprzednich wizytach nie występowała taka sytuacja. Paznokcie bardzo ładnie pomalowane, wizyta trwała dobrą ilość czasu.

Salony z podobnych kategorii

SanoMedica Ursynów

Masaż

Wawrzyńca Surowieckiego 2, 02-785 Warszawa
5.0
198 opinii

Było super! Nie wiem jak minęła ta godzina. P. Karolina wykazała się nie tylko fachową wiedzą i podejściem, ale także zapewniła niesamowicie dobrą atmosferę (nie miłą, nie przyjemną, po prostu po ludzku dobrą). Polecam też z uwagi na inne zabiegi, o których opowiadała. A efekt masażu czuję nadal (i nie było to głaskanie :))

Studio Power Life

Masaż

Lanciego 12/97, kl. B, IVp, 02-792 Warszawa
5.0
23 opinie

Moja 9-letnia córka jest bardzo wrażliwą dziewczynką. Bardzo przeżywa wszelkie nowe sytuacje, które ją spotykają w szkole. Spotkanie z Moniką sprawia, że moja córka czuje, że sama ma moc poradzenia sobie ze stresem. Wspomagają ją zaproponowane przez Monikę ćwiczenia oddechowe. Monika ma wspaniałe podejście do dzieci. Gorąco polecam jej zabiegi:)

Studio Urody Flis&Borkowski

Masaż

Alternatywy 7 lok. U3, 02-775 Warszawa
4.8
18 opinii

5 grudnia 2015 roku powstaje Salon Fryzjerski Flis&Borkowski mieszczący się przy ul. Indiry Gandhi 35. Założycielami są Sebastian Flis – Stylista Fryzur/Fryzjer i Maciej Borkowski – Manager Salonu. Nazwa salonu pochodzi od nazwisk jego założycieli. Idea jaka przyświecała Sebastianowi i M

Masaż Maks Warszawa Centrum i Ursynów

Masaż

Służby Polsce 4, 00-483 Warszawa
4.9
28 opinii

Maks to profesjonalista. Godzina wystarczyła, bym poczuł ulgę i pozbył się całego napięcia spowodowanego pracą czy siłownia. I do tego przesympatyczny człowiek. Gorąco polecam masaże u Maksa. Ja wrócę na 100%.

Salony z tej samej miejscowości

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Fryzjer

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2257 opinii

Pani Tatiana jest bardzo profesjonalnym i doświadczonym stylistą fryzur. Bardzo dobrze dobiera kształt fryzury do twarzy klienta. Ma bardzo duże umiejętności artystyczne w doborze odpowiedniej koloryzacji. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna. Serdecznie polecam.

EQUILIBRIUM

Fryzjer

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
1022 opinie

Nie ma drugiej tak dokładnej osoby jak Pani Svitlana. Paznokcie trzymają się bardzo dlugo i zrobione są perfekcyjnie! Manicure jest bardzo precyzyjny. Wprawdzie usugla jest trochę długa ale warto poświęcić każda minute!

Masaż twarzy Warszawa Ursynów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł