Masaż twarzy Warszawa

Lok&Roll Renova

Lok&Roll Renova

Masaż

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa

Polecam wszystkim Paniom, które jeszcze nie znalazły dobrego salonu fryzjerskiego.Serdeczne pozdrowienia dla Pani Kasi.Świetnie potrafi doradzić, jak pielęgnować włosy w domu,Pani Kasia fachowo zajęła się moimi włosami proponując fantastyczną kurację, po której włosy "nabrały witalności".

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Masaż

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa

Magiczne ręce ma Pani Kasia, polecam NAJBARDZIEJ wymagającym klientom. Masaż jest obłędny, wykonywany z ogromnym wyczuciem. Do tego Pani Kasia jest osobą na poziomie, elokwentną, zabawną i widać że lubi to co robi. Zdecydowanie najlepszy fachowiec od jakiego trafiłam w całym swoim życiu:)

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Masaż

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Masaż

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa

Wspaniały zabieg przeprowadzony przez Panią Agnieszkę Owsianko, która jest niezastąpiona. Idealnie dobrane I kolejno zastosowane etapy, złuszczenia, natlenienia i nawilżenia skóry wzbogacone wspaniałym relaksującym masażem oraz bogatą maską po których moja buzia promienieje! Jestem zachwycona I polecam gorąco:)

Masaż twarzy Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł