Przejdź do głównej zawartości

Masaż twarzy Warszawa

Szukasz ofert masażu twarzy w Warszawie?

Poprawa krążenia, odprężenie i relaksacja, wygładzenie zmarszczek, to tylko niektóre z pozytywnych skutków z jakimi wiąże się korzystanie z masażu twarzy w Warszawie. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że coraz większe grono osób mieszkańców Warszawy zainteresowanych jest tym właśnie rodzajem masażu. Dodatkowo musisz wiedzieć, że masaż ten jest bezpieczny i nieinwazyjny, jednak mimo wszystko nie jest zalecany osobom w ciąży, cierpiącym na nadciśnienie, miażdżycę, zmagającym się z trądzikiem czy opryszczką. Jeśli chodzi o koszt masażu twarzy w Warszawie, to jest on zróznicowany i zależy od gabinetu, w którym zechcesz się umówić. Z wielkim spokojem można jednak powiedzieć, że oferty półgodzinnego masażu twarzy zaczynają się od okolo 50zł.

Gdzie warto wybrać się na masaż twarzy?

Nie wiesz, do którego gabinetu umówić się na masaż twarzy? Chcesz wybrać masażystę, którego oferta spełni Twoje oczekiwania? Zależy Ci na tym, aby gabinet masażu znajdował się blisko Ciebie i aby masaż oferowany był w dobrej cenie? Wszystkie te informacje odnajdziesz na naszej stronie internetowej, a zapoznając się z naszym rankingiem masażystów twarzy z Warszawy przekonasz się, którzy z nich spełniają oczekiwania swoich klientów. Jesteśmy przekonani, że kierując się informacjami znajdującymi się na naszej stronie zdołasz podjąć słuszną decyzję, dzięki już wkrótce przeżyjesz niezwykle wygodny masaż twarzy. Z naszej strony zachęcamy Cię jeszcze do tego, abyś planując najbliższą wizytę u masażysty skorzystał z naszego serwisu, który pozwala na umawianie wizyt przez internet!

Każdy, kto dba o zdrowy i młody wygląd skóry powinien skorzystać z masażu twarzy w Warszawie. Przynosi on wiele korzyści. Oprócz działania odmładzającego, działa również relaksująco i odprężająco. Istnieje kilka jego rodzajów, wymienia się między innymi: japoński masaż twarzy, masaż limfatyczny oraz odmładzający. 

Na czym polega masaż twarzy redukujący zmarszczki w Warszawie?

Masaż odmładzający wykonywany jest na wcześniej oczyszczonej skórze twarzy. Następnie masażysta nakłada na dłonie specjalny preparat, który rozciera ciepłymi dłońmi i rozprowadza na skórze. Może korzystać z kilku technik, pierwszym etapem jest zwykle głaskanie twarzy, po czym przechodzi do dalszych kroków: oklepywanie grzbietem dłoni, opukiwanie twarzy opuszkami palców, delikatne szczypanie i ugniatanie. Ostatnim etapem jest ponowne głaskanie twarzy. Oprócz masażu skóry twarzy masażysta wykonuje również masaż na szyi. 

Jakich efektów można się spodziewać po masażu twarzy?

Efekty uzależnione są od częstotliwości masażu, ale pierwsze rezultaty można zauważyć nawet po jednorazowym zabiegu. Przede wszystkim skóra staje się sprężysta, rozświetlona i gładka, przez co wydaje się zdrowsza i młodsza. Stymulacja skóry powoduje również spłycenie zmarszczek powierzchownych, redukcję obrzęków oraz zagęszczenie skóry. Ponadto masaż twarzy działa relaksująco i odprężająco. Redukuje napięcie mięśniowe i nerwowe. 

Przeciwwskazania do masażu twarzy 

Mimo że masaż przynosi wiele korzyści, to istnieją kluczowe przeciwwskazania, które uniemożliwiają jego wykonanie. W tej grupie wymienia się przede wszystkim stany zapalne skóry (w tym trądzik), nadciśnienie tętnicze krwi, gorączkę, choroby przewlekłe (np. nowotwór), zapalenie migdałków, tendencję do pękania naczynek, nadczynność tarczycy, stan po niedawnej ekstraktacji zęba. Aby wykluczyć istnienie tych przeciwwskazań, masażysta przeprowadza z klientem krótki wywiad przed rozpoczęciem zabiegu. Dopiero ich wykluczenie pozwala przystąpić do masażu twarzy.

Jak znaleźć dobre gabinety masażu relaksacyjnego twarzy z Warszawy?

Poszukując dobrego gabinetu masażu, warto skorzystać z aplikacji moment.pl, która gromadzi salony masażu z różnych miast Polski. Dzięki wygodnym filtrom można poszukać konkretnego zabiegu, jak i interesujące nas miasto. Praktycznym rozwiązaniem jest również cennik usług, a także możliwość sprawdzenia opinii pozostawionych przez klientów. W ten sposób w jednym miejscu dostępne są wszystkie niezbędne informacje, a cały proces zamawiania wizyty odbywa się przez internet.