Masaż twarzy Słupsk

Salony z podobnych kategorii

DAY SPA INNOWACJE

DAY SPA INNOWACJE

Masaż

Jedności Narodowej 2, 76-200 Słupsk

Pana Jacka wyróżnia zawodowy profesjonalizm zarówno w wykonywanym zabiegu, jak również w umiejętności stworzenia komfortowej atmosfery podczas masażu. Jest solidny i rzetelny. Posiada wysokie kompetencje interpersonalne.

Salony z tej samej miejscowości

Salon Fryzjerski CLAIR DE LUNE

Salon Fryzjerski CLAIR DE LUNE

Fryzjer

Boya-Żeleńskiego 2, 76-200 Słupsk

FANTASTYCZNIE! Dokładność, profesjonalizm, ogromna wiedza, doświadczenie, a do tego miła atmosfera. W końcu fryzjer przestał być straszny, a na kolejną wizytę będę czekać niecierpliwie, ale z ogromnym spokojem o moją głowę!

GALERIA FRYZUR A.RADZIWIłOWICZ

GALERIA FRYZUR A.RADZIWIłOWICZ

Fryzjer

Kowalska, 2/1, 76-200 Słupsk

Pan Arek jest najlepszym fryzjerem, z którego usług korzystam już ok.15 lat. W międzyczasie próbowałam cięcia innych fryzjerów, lecz coś mi zawsze nie pasowało i koniec końców lądowałam u pana Arka. Po jego cięciu włosy rosną mi szybko i nawet jak odrastają to w jakimś ładzie,że potrafię nie korzystać z jego usług dość długo. Gorąco polecam.

Salony bez rezerwacji online

Studio Urody Zuzanna

Studio Urody Zuzanna

Masaż

Wileńska 37, 76-200 Słupsk
5.0
niezweryfikowany

Studio Urody Zuzanna znajduje się przy Wileńska 37 w Słupsku. Według nas dobry specjalista to taki, który łączy w sobie profesjonalizm, ale również pasję i chęć pomocy. Właśnie tacy są nasi pracownicy! Nie tylko bezpiecznie i starannie wykonają każdy zabieg, ale również przygotują do niego

Masaż twarzy Słupsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł