Przejdź do głównej zawartości

Masaż twarzy Poznań

Systematyczne wykonywanie każdego masażu poprawia stan skóry oraz utrzymuje ją w doskonałej kondycji. Masaż w połączeniu z umiejętnie dobranymi kosmetykami ujmuje także nieco lat. 

W ostatnim czasie masaż twarzy nie stanowi istotnego elementu codziennej pielęgnacji. Dzieje się tak dlatego, że ciągle wzrasta popularność zabiegów medycyny estetycznej oraz korzystania ze specjalnej aparatury umożliwiającej nam zapewnienie pięknego, młodego wyglądu. Na rynku wciąż istnieje niewiele firm, które opracowały autorskie, specjalistyczne masaże stanowiące istotę zabiegu, który poprawiłby kondycję skóry.

Masaż twarzy powinien być wykonywany codziennie podczas każdej aplikacji kremu, pielęgnacji skóry twarzy, czy zmywania makijażu. Masaż nie tylko usprawniłby absorpcję kosmetyków, ale także pobudził krążenie chłonki, czyli limfy i krwi, poprawił koloryt skóry oraz przyczynił się do powstawania mniejszej ilości zmarszczek.

Wybierz swój lubiony gabinet masażu twarzy w Poznaniu z Moment.pl!

Jak wygląda liftingujący masaż twarzy?

Wśród masaży liftingujących, najbardziej wyróżniający się jest Thalgolift, który został opracowany z pomocą chirurga plastycznego, a następnie opatentowany. Jest on intensywny, a jego efekty są zaskakujące.

Masaż wykonuje się po oczyszczeniu skóry peelingiem oraz nałożeniu serum z fitohormonami, który powoduje poślizg utrudniający chwytanie mięśni na twarzy. Zabieg ten, w porównaniu do zwyczajnego masażu twarzy, jest nieco bardziej bolesny, ale trwa maksymalnie do 20 minut. Masowana skóra staje się czerwona, co jest oznaką dobrego dotlenienia komórek, odżywienia ich, a także poprawy krążenia. Po zabiegu, kąciki ust są uniesione, znikają bruzdy znajdujące się między ustami a nosem, powieki unoszą się, a zmarszczki są wyraźnie wygładzone. Aby efekt ten utrzymywał się przez długi czas, zabieg należy co jakiś czas powtarzać.

Masaż liftingujący poprawia krążenie pod skórą oraz relaksuje mięśnie. Likwiduje wszelkie obrzęki i zastoje limfy.

Poznaj najlepsze gabinety masażu relaksacyjnego twarzy z Poznania z Moment.pl!

Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie w Poznaniu znajdziesz najlepsze gabinety masażu twarzy, nie mogłeś trafić lepiej! W naszym portalu możesz wyszukać salon najbliżej Ciebie! Sortuj również wyszukiwanie wg cen, a także opinii i dzielnic Poznania. Pomagamy również umówić się na wizytę. Zainstaluj naszą aplikację mobilną lub wejdź na naszą stronę internetową i skorzystaj z naszych usług. Wybierz salon, termin, godzinę i gotowe! 

Wybierz najlepszy masaż twarzy redukujący zmarszczki w Poznaniu odpowiadający Twoim potrzebom!