Przejdź do głównej zawartości

Masaż twarzy Kraków Stare Miasto

Verde Massage & Beauty - zarezerwuj wizytę

Verde Massage & Beauty

Masaż

Bracka 6/4, 31-005 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Pani Masażystka przemiła. Znalazła punkty w ciele, gdzie moje mięśnie miały ucisk i je skutecznie naciskała, aż puszczą. Masaż ciepłą święcą sprawia również miłe uczucie relaksu, gdy wosk kapie na ciało. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą swoje ciało porządnie i na prawdę rozluźnić!

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Beautiful salon with great staff, simply a divine appointment. Anya is a true professional who is great at listening and understanding what the customer wants out of the appointment. I have never been this satisfied with a haircut + styling. Thank you so much for the great cut and advice on my haircare, see you soon again!

Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
Bezpieczny salon

To moja pierwsza wizyta w tym salonie, wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i sterylnie. Zostałam poinformowana o dalszej pielęgnacji przekłutego miejsca i zaproszona na wizytę kontrolną za 3 miesiące. Pani wykonująca zabieg była bardzo miła i konkretna. Polecam☺

Claudius Hair Treser Academy - zarezerwuj wizytę

Claudius Hair Treser Academy

Fryzjer

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków

Michał niezmiennie podnosi poziom. Korzystam z jego usług od lat i z każdym rokiem staje się coraz lepszy. Dodatkowo wygląd i atmosfera salonu Claudiusa jest tak unikalna, że aż chce się przychodzić jak najczęściej :)

Salony bez rezerwacji online