Przejdź do głównej zawartości

Masaż twarzy Kraków Podgórze

Bezpieczny salon
Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Masaż

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Profesjonalnie wykonany zabieg w przemiłej atmosferze 💦🍯Pani Monia rozwiązała trudne problemy mojej skłonnej do podrażnień i zaczerwienienia cery 👩 Aranżacja gabinetu ze świecami i subtelną muzyką 🎵🎠🛀🎈dopełniły komfort zabiegu 🏖 Dziękuję 💝

Human Body Gabinet Masażu - zarezerwuj wizytę

Human Body Gabinet Masażu

Masaż

Jana Długosza 13, 30-512 Kraków
5.0

Miła atmosfera podczas zabiegu, a mimo to pełen profesjonalizm :) To był chyba najbardziej efektywny masaż w moim życiu, dodatkowo otrzymałam również porady jakie ćwiczenia wykonywać w domu aby moje plecy się 'naprawiły' :) Bardzo polecam i wrócę na pewno!

Bezpieczny salon
SHA Cosmetology & Beauty Lounge - zarezerwuj wizytę

SHA Cosmetology & Beauty Lounge

Masaż

ul. Bagrowa 82/42, 30-733 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Po prostu... Cudowna chwila... Chwila relaksująca, pozwalająca poczuć się wyjątkowo! Dziękuję Pani Moniko za wspaniały masaż, świetny peeling, kojące winko i pięknie pachnącą maskę z drobinami złota oraz kuleczki do kąpieli w prezencie!

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio urody i zdrowia Kwiteń - zarezerwuj wizytę

Studio urody i zdrowia Kwiteń

Masaż

Lipska 49, 30-721 Kraków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam w 100% cudowne Panie! Ja osobiście polecam panią Anie! Niesamowicie precyzyjnie wykonane manicure oraz pedicure,jak co miesiąc! Zawsze tak jak chce! Polecam gorąco ❤️🌸

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
My Body Clinic - zarezerwuj wizytę

My Body Clinic

Masaż

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Polecam! Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w przemiłej atmosferze (jak zawsze) ;). Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, (również wtedy, gdy jest to kolejna wizyta). Za każdym razem, co oczywiście odbieram na plus, jesteśmy informowani o właściwej pielęgnacji skory po zabiegach. W razie pytań, zawsze uzyskuję odpowiedź.

Bezpieczny salon
DALI Nailart Studio - zarezerwuj wizytę

DALI Nailart Studio

Masaż

Ulica Kalwaryjska 56, 30-504 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Drugi raz byłem na masażu i jestem szczerze zachwycony podejściem do klienta. Pan Igor skrupulatnie masuje każdy mięsień, rozbija urządzeniem pneumatycznym - przy tym jest bardzo miły i profesjonalny. Trafiłem tu, bo mam blisko, ale warto by tu było przyjechać nawet z drugiego końca miasta. Bardzo polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Go Glow - zarezerwuj wizytę

Go Glow

Masaż

Marii Konopnickiej 63, LU 320, 30-302 Kraków
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ta opinia jest uzupełnieniem mojej poprzedniej opinii i bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na tak profesjonalne dziewczyny :) Nigdy nie miałam tak dobrze zrobionego liftingu rzęs i jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę, a rzęsy wyglądają cudnie. Do zobaczenia :)