Przejdź do głównej zawartości

Masaż twarzy Katowice

Studio Impresja  - zarezerwuj wizytę

Studio Impresja

Masaż

Ul.Ułańska 9, 40-887 Katowice

Szanowni Państwo, strzał w 10! Znalazłam studio Impresja przez przypadek. Pani Agatka wymiata! Nigdy nie byłam zadowolana jak jestem teraz! Henna cudna, paznokcie genialne! Najlepiej wydane pieniądze w życiu. Polecam z całego serducha!!! Pozdrawiam!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Philocaly Concept - zarezerwuj wizytę

Philocaly Concept

Masaż

Silesia City Center ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice
4.93

Philocaly Concept to wyjątkowe miejsce w Katowicach, które powstało z prawdziwej miłości do piękna. Nie bez powodu to właśnie oznacza nazwa naszego salonu, zaczerpnięta z języka greckiego („phílos” znaczy miłować, a „kállos” znaczy piękno). Tutaj piękno łączy się z pasją, doświadczeniem i n

Masaż twarzy w Katowicach stanowi to coraz bardziej popularny sposób na relaks i odprężenie. Jeszcze do niedawna metoda uznawana za dosyć dziwną i nadzwyczajną, dziś zyskuje sobie wielu fanów w Polsce, w Europie, a także na całym świecie. Masaż twarzy to wiodący rodzaj masaży w Japonii oraz Chinach. Moda ta przyszła w końcu również na nasz kontynent. Masaż twarzy skuteczny jest podczas leczenia chorób dotykających skórę na twarzy, a także jej mięśnie. Ma on także działanie odmładzające oraz całkowicie niweluje płytsze, a także wygładza głębsze zmarszczki. Z czasem nasza skóra traci to, co w młodości jest najważniejsze - sprężystość i elastyczność. W to miejsce pojawiają się zmarszczki i nieestetyczne bruzdy. Objawy te złagodzi, a niekiedy całkowicie zniweluje profesjonalny masaż twarzy.

Korzystanie z masażu twarzy w Katowicach - zalety i wady.

Widząc napis "zalety i wady", każdy z nas pomyśli sobie "O nie! On również ma jakieś wady!". Na całe szczęście jednak tak nie jest i warto o tym wspomnieć. Masaż twarzy nie ma praktycznie żadnych wad o ile nie mamy przeciwwskazań do wykonywania go. Ma za to szereg zalet. Świetnie wpływa na układ hormonalny, nerwowy, krążenia oraz limfatyczny. Wpływa również na mięśnie twarzy, a także jej skórę. Pobudza krążenie oraz poszerza naczynia krwionośne, co przekłada się na znacznie lepsze dotlenienie skóry oraz nabrania przez nią znacznie bardziej wyrazistych kolorów. Wspomaga on usuwanie martwego naskórka, przez co absorpcja właściwości balsamów pielęgnacyjnych oraz kremów nawilżających znacznie wzrasta. Powoduje, że skóra oddycha dużo lepiej, wzmacnia skórę, uelastycznia ją oraz pobudza do sprawniejszej produkcji kolagenu. Nie tylko niweluje zmarszczki, ale także sprawia, iż tworzenie się nowych jest spowolnione.

Kiedy stosować masaż twarzy w celach leczniczych?

  • Podczas podrażnienia nerwu twarzowego.
  • Podczas pojawienia się brzęków w celu ich zmniejszenia.
  • W trakcie leczenia pooperacyjnego.
  • W celu złagodzenia bruzd i blizn.
  • Aby ujędrnić i wygładzić skórę.
  • Podczas lecenia problemów skórnych.
  • W celu sprawniejszego usuwania toksyn oraz nagromadzonej wody w organizmie.

Masaż twarzy z Moment.pl!

Z nami wybierzesz swój ulubiony gabinet masażu relaksacyjnego twarzy z Katowic. Szukaj za pomocą wielu filtrów, m.in. cen, opinii, Twojej lokalizacji, a także dzielnic Katowic. Skorzystaj z naszych usług i umów się na wizytę nie wychodząc z domu i nie wykonując żadnego telefonu. Wejdź na naszą stronę internetową Moment.pl lub pobierz aplikację mobilną, wybierz salon, termin i godzinę... gotowe!

Najlepsze gabinety oferujące masaż twarzy redukujący zmarszczki w Katowicach czekają właśnie na Ciebie! Umów się już dziś.