Przejdź do głównej zawartości

Masaż tajski Wrocław Stare Miasto

Salony z podobnych kategorii

Salon urody Beata Trawińska - zarezerwuj wizytę

Salon urody Beata Trawińska

Masaż

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
4.97

Cieszę się, że trafiłam do Państwa salonu. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów. Pracownicy są bardzo życzliwi, uprzejmi a jednocześnie profesjonalnie wykonują swoje zadania. Salon jest czysty i miły dla oka. Udało się Państwu stworzyć miejsce, w którym chce się przebywać. Ja wrócę na pewno :)

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska - zarezerwuj wizytę

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Inne

Bolesławiecka 15, 53-662 Wrocław
Bezpieczny salon

Jestem niedowiarkiem i pomimo tylu pozytywnych komentarzy dalej byłam przekonana, że akurat przy mojej wyjątkowo wrażliwej skórze depilacja będzie bolesna. A więc - Ból 0/10 ;) Czuć tylko ciepło, depilacja łydek plus ud zajęła może z 5 minut, zero podrażnień. Paulina przesympatyczna. Zaktualizuje opinię po całej serii;)

Płatności online
Bezpieczny salon
Barber Shop 4 M.E.N  - zarezerwuj wizytę

Barber Shop 4 M.E.N

Barber

krupnicza 7/1a, 50-075 Wrocław
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem zachwycony. Zwiedzam Wrocławskich barberów już od jakiegoś czasu i strzyżenie przez Grześka było zdecydowanie najlepszym doświadczeniem. Precyzyjne i delikatne operowanie narzędziami w ciszy i skupieniu. 45 minut relaksu, a na koniec efekt, który w 100% spełnił moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam.

Bezpieczny salon
Wax Center - zarezerwuj wizytę

Wax Center

Depilacja

8 lat doświadczenia, LIDER DEPILACJI WOSKIEM 3 lokalizacje we Wrocławiu
Bezpieczny salon

Pierwsza wizyta w Wax Center i na pewno nie ostatnia! Salon był zadbany, czysty i estetyczny, co dawało poczucie komfortu. Sam proces depilacji przebiegał w świetnej atmosferze, Pani Martyna cały czas objaśniała, co robi i godzinny zabieg zdawał się trwać 10 minut. Było super, wracam za miesiąc. Pani Martyna rządzi 💪