Przejdź do głównej zawartości

Masaż tajski Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Green Tea Spa - zarezerwuj wizytę

Green Tea Spa

Masaż

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Najlepsze spa w Polsce w jakim byłam pod względem obsługi i jej jakości. Piękne nowe wnętrze, wykonane ze smakiem i jakością, Można się bardzo mocno zrelaksować i zapomnieć o całym zewnętrznym świecie. Jest to moja kolejna wizyta i na pewno nie ostania. Muszę cyklicznie zacząć odwiedzać to miejsce bo na prawdę warto.

Salony z podobnych kategorii

Potrzebujesz odprężenia, relaksu i rozluźnienia mięśni? Umów się na masaż tajski we Wrocławiu. To zabieg, który skutecznie zadba o Twoje ciało i umysł.

Na czym polega usługa masażu tajskiego we Wrocławiu?

Masaż tajski to typ tak zwanego głębokiego masażu. Łączy akupresurę, refleksologię, rozciąganie i jogę pasywną. Według Tajów, ludzkie ciało wypełnione jest cząsteczkami, które wdychane są do płuc, a następnie wędrują przez 72 tys kanalików, zwanych senami. Największe skupisko senów ma się znajdować w pępku i przemieszczać się w kierunku ust. Stąd też masaż zazwyczaj rozpoczynany jest od brzucha. Seny są stymulowane, by energia przechodziła na cały organizm.

Dotychczas powstało około 80 typów masażu tajskiego. Ganinety masażu tajskiego we Wrocławiu najczęściej oferują masaż klasyczny, olejków, albo z użyciem ziołowych stempli.

Decydując się na masaż klasyczny, załóż wygodny strój. Podczas zabiegu masażysta kilkukrotnie zmienia Twoją pozycję, by rozciągnąć i rozluźnić całe ciało. To połączenie jogi pasywnej i fizjoterapii da ulgę zmęczonym mięśniom i stawom, poprawi też kondycję organizmu. 

Podczas masażu olejkami wykorzystywane są aromatyczne ekstrakty z drzewa sandałowego, mięty, lawendy, czy róży. Ajuwerdyjska techniką masażu połączona z aromaterapią ma wzmacniać odporność, układ nerwowy, a także wspomagać wydalanie nadmiaru wody z organizmu. Dodatkowo świetnie odpręża i nawilża skórę.

Podobne działanie ma też masaż stemplami, czyli bawełnianymi sakiewkami wypełnionymi ziołami. Stemple są podgrzewane, dzięki czemu zioła uwalniają olejki eteryczne, które wmasowuje się w skórę. Trawa cytrynową, imbir, kurkuma, cynamon i inne zioła działają odprężająco, wspomagają przemianę materii, stosowane są też przeciwbólowo.

Masaż tajski znany jest także, jako refleksologia, polegająca na masażu stóp. Poprzez działanie refleksologiczne w stopach, wspomaga się  odtruwanie organizmu, usuwanie toksyn. Taki masaż działa też przeciwbólowo, likwiduje uczucie ciężkich nóg, wpływa na procesy trawienne i układ hormonalny.

Przeciwwskazania do masażu tajskiego

Masaż tajski nie powinien być stosowany u osób cierpiących z powodu chorób serca, układu krążenia, nowotworów, chorób układu nerwowego i kości. Przeciwwskazaniem jest też celiakii, choroba wrzodowa, przepuklina, ostre stany zapalne, choroby zapalne i wirusowe.

Zabieg trzeba przełożyć też na późniejszy termin w czasie menstruacji, infekcji, podwyższonej temperatury ciała, silnego osłabienia organizmu. Masażu nie stosuje się też na świeżych ranach, złamaniach i bliznach. W przypadku ciąży część masażystów nie podejmie się wykonania masażu, inni poproszą o zaświadczenie o zgodzie ginekologa na wykonanie zabiegu.

Umów się na masaż tajski we Wrocławiu 

Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić opinie o gabinetach masażu tajskiego we Wrocławiu. Wyszukuj salony w najbardziej dogodnej lokalizacji, Sprawdzaj cennik i opinie, a przede wszystkim zarezerwuj wizytę. To szybką i bezpieczna forma rezerwacji usługi masażu tajskiego we Wrocławiu.