Przejdź do głównej zawartości

Masaż tajski Gdynia

Płatności online
Bezpieczny salon
Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia - zarezerwuj wizytę

Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia

Masaż

Jana III Sobieskiego 125, 84-230 Gdynia
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Złote rączki Pani Madzi znowu uczyniły cuda z moją schorowaną ręką. Cierpliwy, profesjonalny masaż limfatyczny i rozmasowanie złogów chłonki sprawiły, że ręka nie jest już ciężka i opuchnięta. Wystój i atmosfera w czasie masażu - godne polecenia. Dziękuję, Pani Madziu i do zobaczenia wkrótce

ThaiMai Gdynia - zarezerwuj wizytę

ThaiMai Gdynia

Masaż

Świętojańska 9, 81-368 Gdynia
4.76

Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego w Gdyni Thai Mai - Masaż Tajski w Gdyni - Podaruj sobie chwilę relaksu i odpoczynku od miejskiego zgiełku i spędź niezapomniane chwile w naszym pięknym Tajskim Spa. Nasi tajscy terapeuci pomogą Ci odzyskać siły i poczuć się jak nowo narodzony. W ofercie

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Masu Masu - zarezerwuj wizytę

Masu Masu

Masaż

Plac Górnośląski 7/1 (1 piętro), 81-509 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dziękuję i serdecznie polecam Panią Sabinkę i jej zabieg Kobido. Buzia zrelaksowana, owal twarzy poprawiony, efekt na jaki liczyłam osiągnięty. Z pewnością będę powtarzać i polecać znajomym :) ps. no i moja córcia przesyła specjalne podziękowania!!!

Płatności online
Hevena Beauty - zarezerwuj wizytę

Hevena Beauty

Masaż

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
4.95
Płatności online
Sprzedaż bonów

Masaż Pani Anny jest w punkt - nie za lekki, nie za mocny. Zawsze po masażu czegoś mi brakowało, żeby stwierdzić ze było super. Byłam u Pani Ani drugi raz. Znalazłam osobę, do której będę wracać.

Płatności online
Bezpieczny salon
Veoli Clinic - zarezerwuj wizytę

Veoli Clinic

Masaż

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Efekty przechodzą oczekiwania, Pani Weronika uczyniła cuda na mojej twarzy! Skóra na policzkach jest jednolita w kolorze i strukturze. Zniknęły zaczerwienienia a nawet chropowatość. Po zabiegu okolica pod oczami jest opuchnięta, u mnie przez około 2 dni, później nie mogę oderwać oczu od lusterka :D

Bezpieczny salon
Instytut Kosmetologii Beyoutiful - zarezerwuj wizytę

Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Masaż

Wielkopolska 62, 81-531 Gdynia
Bezpieczny salon

Byłam na masażu próżniowym u Pani Kasi - po tak długim okresie siedzenia w domu, taki masaż to rewelacja! Pani Kasia dołożyła wszelkich starań aby wizyta przebiegła w miłej i relaksującej atmosferze (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności). Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Soczewiński Hair Design & SPA - zarezerwuj wizytę

Soczewiński Hair Design & SPA

Masaż

Bolesława Prusa 14, 81-431 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon

Z każdą wizytą coraz cudowniej. Ogromny profesjonalizm, skupienie na potrzebach, dostajemy tyle czasu ile potrzebujemy. Miejsce relaksu i oderwania od codziennych obowiązków, gdzie na sam koniec dostajemy piękne, zdrowe, lśniące włosy również po rozjaśnianiu:)

Masaż tajski to rodzaj masażu głębokiego, który polega na kontrolowanym uciskaniu określonych punktów na ciele człowieka (meridian, czyli korytarzy energetycznych). W trakcie masażu tajskiego w Gdyni specjalista może używać palców, całych dłoni, łokci, przedramion, kolan i stóp. Pacjent zmienia też pozycje w trakcie wykonywanego zabiegu. Pozycje pochodzą z asan jogi, a ich ułożeniem zajmuje się masażysta. Sesja może trwać od kilkudziesięciu minut do nawet dwóch godzin. Aby zapewnić klientowi maksymalny komfort, odbywa się na miękkim materacu.

Jak wykonuje się masaż tajski w Gdyni?

Poszczególne techniki masażu tajskiego mogą się różnić, ponieważ istnieje wiele rodzajów masażu tajskiego. Klasyczna metoda wykorzystuje nacisk dłoni, palców rąk, kolan, stóp, łokci i przedramion. Klient powinien założyć luźne ubranie, które nie krępuje ruchów. W trakcie zabiegu klient kładzie się w różnych pozycjach ustalonych przez masażystę (np. na brzuchu, na boku, na plecach). W wybranej pozycji specjalista naciska określone punkty oraz rozciąga mięśnie. Zakres ucisku, jak i jego siła uzależnione są od kilku czynników: doświadczenia i wiedzy masażysty, a także ograniczeń klienta czy celu samego masażu. Warto zatem korzystać z profesjonalnych gabinetów, które oferują usługi na wysokim poziomie.

Kto powinien skorzystać z masażu tajskiego w Gdyni?

Masaż tajski w Gdyni dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chorują na depresję, przeżywają chroniczny stres lub doświadczają innych problemów psychicznych. Wskazany jest również w sytuacji przewlekłego zmęczenia i braku energii. Masaż okazuje się również przydatny, by przyspieszyć przemianę materii oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Specjaliści wskazują, że masaż poprawia również odporność organizmu, wzmacnia układ mięśniowo- stawowy, limfatyczny, krwionośny, hormonalny i trawienny. Okazuje się, że masaż ma zatem pływ na ogólne samopoczucie i zdrowie psychofizyczne człowieka, pobudzając jego siły witalne oraz pozwalając się w pełni zrelaksować.

Jak sprawdzić opinie o gabinetach masażu tajskiego w Gdyni?

Aby umówić się na wizytę do dowolnego gabinetu masażu tajskiego w Gdyni, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację lub sprawdzić stronę internetową moment.pl, na której zgromadzone są salony oferujące usługi fryzjersko- kosmetyczne. Korzystając z praktycznych filtrów można wyszukać zarówno pożądaną usługę, jak i najbliższe miasto. Dodatkowo można zweryfikować opinie pozostawione przez klientów, a także sprawdzić aktualny cennik. Wszystko bez wychodzenia z domu.