Przejdź do głównej zawartości

Masaż tajski Gdynia

Płatności online
Bezpieczny salon
Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia - zarezerwuj wizytę

Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia

Masaż

Jana III Sobieskiego 125, 84-230 Gdynia
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Wspaniały masaż relaksacyjny, wykonany przepięknie pachnącym kosmetykiem. Zapach jeszcze długo utrzymywał się na skórze:) Pani Patrycja oddaje 200% siebie, pełny profesjonalizm i pasja, którą czuć :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
ThaiMai Gdynia - zarezerwuj wizytę

ThaiMai Gdynia

Masaż

Świętojańska 9, 81-368 Gdynia
4.86

Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego w Gdyni Thai Mai - Masaż Tajski w Gdyni - Podaruj sobie chwilę relaksu i odpoczynku od miejskiego zgiełku i spędź niezapomniane chwile w naszym pięknym Tajskim Spa. Nasi tajscy terapeuci pomogą Ci odzyskać siły i poczuć się jak nowo narodzony. W ofercie

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Beauty Institute Gdynia - zarezerwuj wizytę

Beauty Institute Gdynia

Masaż

Wielkopolska 49, 81-512 Gdynia
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Dostałam masaż głowy w prezencie. To było moje pierwsze doświadczenie z masażem i jestem pozytywnie zaskoczona. Przyjemny relaks dla ciała i duszy☺️ Coś wspaniałego !

Płatności online
Bezpieczny salon
Masu Masu - zarezerwuj wizytę

Masu Masu

Masaż

Plac Górnośląski 7/1 (1 piętro), 81-509 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Byłem pierwszy raz na masażu w tym miejscu i jestem bardzo zadowolony. Masaż wykonywała Pani Natalia i było czuć, że wie co robi... Wyszedłem zrelaksowany i odprężony :).

Lusterko - zarezerwuj wizytę

Lusterko

Masaż

Generała Mariusza Zaruskiego 11/3U, 81-577 Gdynia
4.99
Rezerwacja przez Booksy

Pani Magdalena wspaniała! Idealnie dobrała zabieg do mojej skóry biorąc pod uwagę zbliżający się ślub :) Bardzo delikatna, wyjaśniająca kolejne kroki zabiegu. Czułam się zaopiekowana. Szczerze polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Veoli Clinic - zarezerwuj wizytę

Veoli Clinic

Masaż

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Wspaniała atmosfera! Pani Weronika udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zaproponowała odpowiednią pielęgnację oraz oceniła krem, który używam na co dzień. Czułam się zaopiekowana, zabieg przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Czekam na kolejną wizytę i chyba zostanę stałą bywalczynią kliniki. :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Projekt Uroda - zarezerwuj wizytę

Projekt Uroda

Masaż

Sieradzka, 3, 81-512 Gdynia
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Wspaniały masaż. Jestem zrelaksowana, odprężona, czuję się lekko, wszystkie napięcia minęły . Moja skóra na twarzy wygląda na bardziej napiętą, rozpromienioną. Polecam i dziękuję

Bezpieczny salon
Instytut Kosmetologii Beyoutiful - zarezerwuj wizytę

Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Masaż

Wielkopolska 62, 81-531 Gdynia
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Masaż próżniowy to super opcja na polepszenie kondycji naszej skóry. Agnieszka, jak zawsze, konkretnie podchodzi do masażu. Ma działać, więc jest z pełną energią i przez cały czas masażu z taką samą intensywnością. Trzeba wziąć serię, ale już po pierwszym zabiegu widzę różnicę. Czekam na kolejne :) Polecam!

Masaż tajski to rodzaj masażu głębokiego, który polega na kontrolowanym uciskaniu określonych punktów na ciele człowieka (meridian, czyli korytarzy energetycznych). W trakcie masażu tajskiego w Gdyni specjalista może używać palców, całych dłoni, łokci, przedramion, kolan i stóp. Pacjent zmienia też pozycje w trakcie wykonywanego zabiegu. Pozycje pochodzą z asan jogi, a ich ułożeniem zajmuje się masażysta. Sesja może trwać od kilkudziesięciu minut do nawet dwóch godzin. Aby zapewnić klientowi maksymalny komfort, odbywa się na miękkim materacu.

Jak wykonuje się masaż tajski w Gdyni?

Poszczególne techniki masażu tajskiego mogą się różnić, ponieważ istnieje wiele rodzajów masażu tajskiego. Klasyczna metoda wykorzystuje nacisk dłoni, palców rąk, kolan, stóp, łokci i przedramion. Klient powinien założyć luźne ubranie, które nie krępuje ruchów. W trakcie zabiegu klient kładzie się w różnych pozycjach ustalonych przez masażystę (np. na brzuchu, na boku, na plecach). W wybranej pozycji specjalista naciska określone punkty oraz rozciąga mięśnie. Zakres ucisku, jak i jego siła uzależnione są od kilku czynników: doświadczenia i wiedzy masażysty, a także ograniczeń klienta czy celu samego masażu. Warto zatem korzystać z profesjonalnych gabinetów, które oferują usługi na wysokim poziomie.

Kto powinien skorzystać z masażu tajskiego w Gdyni?

Masaż tajski w Gdyni dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chorują na depresję, przeżywają chroniczny stres lub doświadczają innych problemów psychicznych. Wskazany jest również w sytuacji przewlekłego zmęczenia i braku energii. Masaż okazuje się również przydatny, by przyspieszyć przemianę materii oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Specjaliści wskazują, że masaż poprawia również odporność organizmu, wzmacnia układ mięśniowo- stawowy, limfatyczny, krwionośny, hormonalny i trawienny. Okazuje się, że masaż ma zatem pływ na ogólne samopoczucie i zdrowie psychofizyczne człowieka, pobudzając jego siły witalne oraz pozwalając się w pełni zrelaksować.

Jak sprawdzić opinie o gabinetach masażu tajskiego w Gdyni?

Aby umówić się na wizytę do dowolnego gabinetu masażu tajskiego w Gdyni, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację lub sprawdzić stronę internetową moment.pl, na której zgromadzone są salony oferujące usługi fryzjersko- kosmetyczne. Korzystając z praktycznych filtrów można wyszukać zarówno pożądaną usługę, jak i najbliższe miasto. Dodatkowo można zweryfikować opinie pozostawione przez klientów, a także sprawdzić aktualny cennik. Wszystko bez wychodzenia z domu.