Przejdź do głównej zawartości

Masaż tajski Gdynia

Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia - zarezerwuj wizytę

Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia

Masaż

Jana III Sobieskiego 125, 84-230 Gdynia
4.97
Bezpieczny salon

Pani masażystka ma bardzo profesjonalne podejście, masaż poprzedził wywiad odnośnie trybu pracy, dolegliwości (zgłosiłam się z bólem karku). Podczas wizyty otrzymałam wiele cennych wskazówek oraz spędziłam miło czas na pogawetkach. Bardzo, bardzo dziękuję. Będę chciała wrócić przy kolejnej wizycie! Liwia Dziedzic

Salony z podobnych kategorii

Masu Masu - zarezerwuj wizytę

Masu Masu

Masaż

Plac Górnośląski 7/1 (1 piętro), 81-509 Gdynia
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak zawsze profesjonalne, spersonalizowane podejście do klienta. Masaż wykonany perfekcyjnie, spełnia najwyższe standardy. Serdecznie polecam Masu Masu jako wieloletnia klientka - poziom świadczonych usług trzyma wysoki poziom od lat :).

Hevena Beauty - zarezerwuj wizytę

Hevena Beauty

Masaż

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
4.95
Sprzedaż bonów

Masaż Pani Anny jest w punkt - nie za lekki, nie za mocny. Zawsze po masażu czegoś mi brakowało, żeby stwierdzić ze było super. Byłam u Pani Ani drugi raz. Znalazłam osobę, do której będę wracać.

Veoli Clinic - zarezerwuj wizytę

Veoli Clinic

Masaż

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wybrałam się na zabieg usuwania włosków na nogach laserem Vectus do Pani Weroniki. Ten laser ma świetne opinie i muszę się pod nimi również podpisać. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zabiegu. Po 1 wizycie już widzę duże efekty. Na pewno będę wracać i zrobię całą serię. Dziękuję za miłą wizytę. :) Polecam serdecznie.

Instytut Kosmetologii Beyoutiful - zarezerwuj wizytę

Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Masaż

Wielkopolska 62, 81-531 Gdynia
Bezpieczny salon

Byłam na masażu próżniowym u Pani Kasi - po tak długim okresie siedzenia w domu, taki masaż to rewelacja! Pani Kasia dołożyła wszelkich starań aby wizyta przebiegła w miłej i relaksującej atmosferze (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności). Polecam!

PRESTIGE BEAUTY  kosmetyka & spa - zarezerwuj wizytę

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Masaż

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Profesjonalnie, miła obsługa od wejścia, czysto, gabinet ciepły, klimatyczny, a masaż niezwykle relaksujący. Pani Sylwia dyskretna, o wysokiej kulturze osobistej i absolutnie fantastycznych rękach! Bardzo dziękuję!

Gdyńska Klinika Urody - zarezerwuj wizytę

Gdyńska Klinika Urody

Masaż

Redłowska 35, 81-450 Gdynia
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Profesjonalnie, wspaniale wykonany masaż twarzy 🤗 Szczerze polecam ten zabieg w wykonaniu Pani Faustyny 🤩 Po zabiegu czułam się zrelaksowana, a moja twarz wyglądała na wypoczętą, jak po tygodniu urlopu 😊 Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, miejsce czyściutkie i zadbane! Nic dodać, nic ująć. Polecam z czystym sumieniem! 👏😊 Na pewno do Was wrócę 😍

Masaż tajski to rodzaj masażu głębokiego, który polega na kontrolowanym uciskaniu określonych punktów na ciele człowieka (meridian, czyli korytarzy energetycznych). W trakcie masażu tajskiego w Gdyni specjalista może używać palców, całych dłoni, łokci, przedramion, kolan i stóp. Pacjent zmienia też pozycje w trakcie wykonywanego zabiegu. Pozycje pochodzą z asan jogi, a ich ułożeniem zajmuje się masażysta. Sesja może trwać od kilkudziesięciu minut do nawet dwóch godzin. Aby zapewnić klientowi maksymalny komfort, odbywa się na miękkim materacu.

Jak wykonuje się masaż tajski w Gdyni?

Poszczególne techniki masażu tajskiego mogą się różnić, ponieważ istnieje wiele rodzajów masażu tajskiego. Klasyczna metoda wykorzystuje nacisk dłoni, palców rąk, kolan, stóp, łokci i przedramion. Klient powinien założyć luźne ubranie, które nie krępuje ruchów. W trakcie zabiegu klient kładzie się w różnych pozycjach ustalonych przez masażystę (np. na brzuchu, na boku, na plecach). W wybranej pozycji specjalista naciska określone punkty oraz rozciąga mięśnie. Zakres ucisku, jak i jego siła uzależnione są od kilku czynników: doświadczenia i wiedzy masażysty, a także ograniczeń klienta czy celu samego masażu. Warto zatem korzystać z profesjonalnych gabinetów, które oferują usługi na wysokim poziomie.

Kto powinien skorzystać z masażu tajskiego w Gdyni?

Masaż tajski w Gdyni dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chorują na depresję, przeżywają chroniczny stres lub doświadczają innych problemów psychicznych. Wskazany jest również w sytuacji przewlekłego zmęczenia i braku energii. Masaż okazuje się również przydatny, by przyspieszyć przemianę materii oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Specjaliści wskazują, że masaż poprawia również odporność organizmu, wzmacnia układ mięśniowo- stawowy, limfatyczny, krwionośny, hormonalny i trawienny. Okazuje się, że masaż ma zatem pływ na ogólne samopoczucie i zdrowie psychofizyczne człowieka, pobudzając jego siły witalne oraz pozwalając się w pełni zrelaksować.

Jak sprawdzić opinie o gabinetach masażu tajskiego w Gdyni?

Aby umówić się na wizytę do dowolnego gabinetu masażu tajskiego w Gdyni, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację lub sprawdzić stronę internetową moment.pl, na której zgromadzone są salony oferujące usługi fryzjersko- kosmetyczne. Korzystając z praktycznych filtrów można wyszukać zarówno pożądaną usługę, jak i najbliższe miasto. Dodatkowo można zweryfikować opinie pozostawione przez klientów, a także sprawdzić aktualny cennik. Wszystko bez wychodzenia z domu.