Przejdź do głównej zawartości

Masaż tajski Gdańsk Morena

wSPAniale - zarezerwuj wizytę

wSPAniale

Masaż

Franciszka Rakoczego, 9/U10, 80-288 Gdańsk
4.97
Bezpieczny salon

Kultura i profesjonalizm Pan Darii naprawdę robi wrażenie. Masaż twarzy doskonały, a brwi świetnie zrobione. Do tego bardzo sympatyczny właściciel i grudniowa akcja wsparcia gdańskiego schroniska PROMYK. Szacun.

Salony z tej samej miejscowości

123 BEAUTY! - zarezerwuj wizytę

123 BEAUTY!

Paznokcie

Stanisława Lema 4, 80-126 Gdańsk
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Korzystałam z usług zarówno Pani Marii jak i Oksany, obie to perfekcjonistki. Nigdy wcześniej w żadnym salonie nie miałam tak idealnie zrobionych paznokci z dbałością o każdy szczegół. Dziewczyny są super sympatyczne. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Ciężkowski Fryzjerstwo - zarezerwuj wizytę

Ciężkowski Fryzjerstwo

Fryzjer

Piekarnicza 3/14, 80-126 Gdańsk
5.0

Sebastian to świetny fryzjer! Perfekcyjna koloryzacja, odżywienie i cięcie długich włosów. Sebastian potrafi idealnie dobrać kolor i sprawić, ze włosy wyglądają dużo zdrowiej. Jego cięcie jest zawsze precyzyjne, dobre technicznie, szybkie oraz sprawia, że włosy same się później dobrze układają. Polecam!

Nature Life Maja Lewandowska - zarezerwuj wizytę

Nature Life Maja Lewandowska

Inne

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem pod wrażeniem Pani Mai: jest profesjonalna pod każdym względem. Nie tylko potrafi dobrać odpowiedni plan żywienia- przepyszne i proste do wykonania dania, ma w sobie ogromne pokłady energii i pozytywnie nastawia swoich podopiecznych. Polecam szczerze.

Salony bez rezerwacji online

Metamorfozy Morena - zarezerwuj wizytę

Metamorfozy Morena

Masaż

Raciborskiego 1a, 80-215 Gdańsk
4.97
niezweryfikowany

Nowoczesny Gabinet Kosmetyki Estetycznej oferujący szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało, w tym depilację, pielęgnację oprawy oczu, masaże relaksacyjne i lecznicze. Zapewniamy także profesjonalną pielęgnację dłoni i stóp. Pedicure leczniczy proponowany w naszym gabinecie to nie tylko pomoc