Przejdź do głównej zawartości

Masaż świecą Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Masaż

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Zabieg był wykonany przez Panią Ilonę w sposób profesjonalny i odbywał się w bardzo miłej atmosferze. Pani Ilona cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, dlatego bardzo chętnie wrócę na kolejne moje masaże. Dziękuję

Bezpieczny salon
Manipedi Gabinet Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Manipedi Gabinet Kosmetyczny

Masaż

pl.Dominikański 3, 50-159 Wrocław
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

I chose the wrong type of manicure by accident but the women were very professional and still helped me. The extension nails were really well done. They made an effort to make me feel comfortable and tried to speak English with me. They didn’t have to so it was nice. I will come again!

Płatności online
Bezpieczny salon
Harmonia Zmysłów - zarezerwuj wizytę

Harmonia Zmysłów

Masaż

Borowska 266/3, 50-558 Wrocław
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Harmonia Zmysłów studio kosmetologii i medycyny estetycznej we Wrocławiu. Witajcie w świecie, w którym możecie pobudzić wszystkie zmysły. Miejscu wyjątkowym, gdzie odnajdziecie pozytywne emocje, wprowadzając swój umysł i ciało w stan idealnej harmonii. Wykwalifikowana kadra i wysoki

Salony z podobnych kategorii

Codzienne zmęczenie i stres mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Warto wtedy wybrać się na masaż antystresowy gorącą świecą we Wrocławiu, który pomaga zapomnieć o codziennych obowiązkach i poprawia kondycję skóry. Metoda doskonale znana jest w krajach orientalnych, ale na rodzimym rynku zdobywa coraz większą popularność. Wszystko za sprawą wyjątkowej atmosfery, która towarzyszy zabiegowi: intensywnego zapachu olejków eterycznych i ciepła świec, które sprawiają, że można się odprężyć.

Świece, czyli podstawa antystresowego masażu we Wrocławiu

Do masażu używane są świece, które zawierają wiele cennych składników naturalnych, w tym oleje: jojoba, sojowy, masło shea, z orzechów makadamia, nasion konopi, awokado czy pestek moreli. Ważnym składnikiem jest witamina E oraz olejki aromatyczne- w zależności od zapachu mogą mieć inne działanie.

Czy masaż świecą jest bolesny?

Niektóre osoby mogą się obawiać, że masaż świecą jest bolesny albo może wywołać oparzenia. Nie ma takiej możliwości, ponieważ do zabiegu wykorzystywane są specjalne świece, które mają zdolność rozpuszczania się do olejków. Mimo osiągania wysokiej temperatury, nie powodują żadnych podrażnień, dlatego są całkowicie bezpieczne.

Jakie efekty daje masaż świecą we Wrocławiu?

Podstawową zaletą masażu świecą jest efekt relaksacyjny. Ponadto korzystnie wpływa na kondycję skóry, przez co staje się ona nawilżona i odżywiona. Doskonale sprawdza się dla skóry suchej i odwodnionej, a także wiotkiej i zmęczonej, ponieważ poprawia jej elastyczność. Dodatkowym działaniem, docenianym przez wiele kobiet, jest redukcja cellulitu. Wykazuje również działanie antyoksydacyjne. 

Jakie są wskazania do masażu świecą?

Masaż polecany jest szczególnie osobom, które odczuwają chroniczne zmęczenie, długotrwały stres oraz napięcie. Pomoże również osobom odczuwającym spadek nastroju. Sprawdza się także jako zabieg dla skóry suchej, z widocznym cellulitem i rozstępami. W związku z tym wykazuje skuteczne działanie dla ciała, jak i umysłu. Przynosząc szerokie korzyści.

Jakie są przeciwwskazania do masażu świecą?

Specjaliści wskazują na kluczowe przeciwwskazania, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu. Najważniejszym jest uczulenie na którykolwiek ze składników świecy, a także nadciśnienie i ogólnie zły stan zdrowia. Szczególnie zwraca się uwagę na choroby nerek, nowotwory, podwyższoną temperaturę czy nadczynność tarczycy. Kobiety nie powinny wykonywać masażu w czasie ciąży i miesiączki. Problemem jest również świeżo depilowana skóra.