Przejdź do głównej zawartości

Masaż świecą Warszawa Wola

Relax in SPA  - zarezerwuj wizytę

Relax in SPA

Masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle fantastyczny masaz. Ponadto pełen profesjonalizm w kwestii zabezpieczen dotyczacych koronawirusa. Bylam pod wrazeniem - mierzona temperatura, pelna dezynfekcja, pracownicy w maseczkach. Czulam sie komfortowo i bezpiecznie.

Salony z podobnych kategorii

Kosmetyczna - zarezerwuj wizytę

Kosmetyczna

Masaż

Dzielna 72 lok. U4, 01-029 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Naaaaajlepszy salon pod słońcem ;) a przynajmniej najlepszy w jakim miałam przyjemność gościć. Czysta przyjemność od początku do końca. I manicure i pedicure i laminacja, wszystko polecam z całego serduszka! Pazury zawsze z dbałością o najmniejszy detal. Z lupą można oglądać ;) a nawet warto, bo śliczne.

Greta Story - zarezerwuj wizytę

Greta Story

Masaż

skierniewicka 34/245 D, 01-230 Warszawa
5.0

Cudowna Pani Greta, niezawodna za każdym razem, dba o moje włosy już od kilku lat. Uratowała też zniszczone u innego fryzjera włosy mojej siostry, czesała mnie do Jej ślubu. Brak słów żeby opisać profesjonalizm ale także troskę o komfort klienta.

Healthy Beauty - zarezerwuj wizytę

Healthy Beauty

Masaż

Gostyńska 41, 01-165 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Cudownie! Pani Natalia wykonała przepiękny hybrydowy manicure oraz profesjonalną henne brwi z idealnie dobranym kolorem. W salonie można się odprężyć i zrelaksować, wszystkie Panie są bardzo miłe i mają wspaniałe podejście do klienta.

JETSET SPA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

JETSET SPA BEAUTY

Masaż

Grzybowska 63, hotel Hilton, 00-844 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Masaż ajurwedyjski wykonany przez Ragha to majstersztyk. Ragha to najlepszy masażysta ever. Byłam w Indiach ponad 30 razy. I często brałam tam masaże. Ale to co z ciałem i dusza robi Ragha jest najlepsze. Totalna regeneracja i pozytywna energia.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
KUOS PROFESSIONAL Institute - zarezerwuj wizytę

KUOS PROFESSIONAL Institute

Masaż

Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Podstawową naszą zasadą jest nierozerwalny związek zabiegu z produktem. Zastosowaniu starannie dobranych preparatów zawsze towarzyszy zabieg, gdzie unikalna kompozycja odpowiednich składników wykreowana przez naszego eksperta, generuje efekt synergii, przeznaczony wyłącznie dla Ciebie. Pers