Przejdź do głównej zawartości

Masaż świecą Poznań Nowe Miasto

YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Masaż

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wybraliśmy się z mężem na masaż z okazji rocznicy poznania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Doświadczyliśmy głębokiego relaksu na poziomie zmysłowych doznań w głównej mierze dotyk i zapach. Z zapamiętanych doznań chętnie skorzystamy wykonując masaże samodzielnie:) świeca sojowa już została nabyta w drogerii obok;)

od.NOVA - zarezerwuj wizytę

od.NOVA

Masaż

ul. Kopczyńskiego 3, 60-682 Poznań
4.99
Bezpieczny salon

Bardzo przyjemnie spędzony czas w miłej atmosferze i przepięknym, ciepłym wnętrzu. Na jesień i zimę wybór idealny. Na pewno wrócę. Dziękuję Pani Magdo.

La Mariposa Kosmetologia i Trychologia - zarezerwuj wizytę

La Mariposa Kosmetologia i Trychologia

Masaż

Ptasia 16/35, 60-319 Poznań
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Cudownie i wspaniale. Najlepszy masaż jaki miałam! Po peelingu ciało aksamitne, a po masażu czułam pełne odprężenie. Aż się nie chce wracać do domu! Polecam!

Modelowanie Ciała Eliza Adamska - zarezerwuj wizytę

Modelowanie Ciała Eliza Adamska

Masaż

Św. Wawrzyńca 1b/18, 60-539 Poznań
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona! Sam salon nie jest może jakiś luksusowy, ale jest czysto i przyjemnie. Ale to co Pani Eliza jest w stanie zrobić masażem to cudo! Zdecydowanie najlepszy masaż Kobido jaki miałam. Poerwszy raz miałam tak spektakularny efekt po masażu. Zamierzam je kontynuować u Pani Elizy.

Faktoria Spa - zarezerwuj wizytę

Faktoria Spa

Masaż

Bolesława Krzywoustego 72, 61-144 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Panią Klaudię cechują przede wszystkim : kompetencja, duża wiedza anatomiczna wykraczająca poza ramy przyjętego ogólnie schematu świadczenia usług, ma dar słuchania i wykorzystywania go w dobrze pojętym interesie klienta ( niesienie ulgi w różnych przypadłościach bólowych), wysoka kultura osobista. Taka osoba to skarb dla pacjenta!!!

Salony z podobnych kategorii