Masaż świecą Poznań

GARDENS spa

GARDENS spa

Masaż

Maratońska 3b/1, 61-553 Poznań

Masaż był bardzo relaksujący i przyjemny. Pani Sylwia była super miła i profesjonalne. Wszystko mi wytłumaczyła - byłam pierwszy raz. Muzyka przecudowna. Jeśli chodzi o małe ulepszenia, to brakowało mi miejsca, żeby usiąść podczas zdejmowania i zakładania butów. Szkoda też, że pokój wychodził bez pośrednio do recepcji.

od.NOVA

od.NOVA

Masaż

ul. Kopczyńskiego 3, 60-682 Poznań
Bezpieczny salon

Bardzo przyjemnie spędzony czas w miłej atmosferze i przepięknym, ciepłym wnętrzu. Na jesień i zimę wybór idealny. Na pewno wrócę. Dziękuję Pani Magdo.

Faktoria Spa

Faktoria Spa

Masaż

Bolesława Krzywoustego 72, 61-144 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Panią Klaudię cechują przede wszystkim : kompetencja, duża wiedza anatomiczna wykraczająca poza ramy przyjętego ogólnie schematu świadczenia usług, ma dar słuchania i wykorzystywania go w dobrze pojętym interesie klienta ( niesienie ulgi w różnych przypadłościach bólowych), wysoka kultura osobista. Taka osoba to skarb dla pacjenta!!!

La Mariposa Kosmetologia i Trychologia

La Mariposa Kosmetologia i Trychologia

Masaż

Ptasia 16/35, 60-319 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Cudownie i wspaniale. Najlepszy masaż jaki miałam! Po peelingu ciało aksamitne, a po masażu czułam pełne odprężenie. Aż się nie chce wracać do domu! Polecam!

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salony z podobnych kategorii

Poznański Instytut Kosmetologii

Poznański Instytut Kosmetologii

Masaż

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań
5.0

Bardzo fajny zabieg . Czuje się bardzo odświeżona, pani kosmetolog uspokoiła mnie przed wszelkimi obawami co do igieł i mojego strachu przed nakłuwaniem, zabieg został wykonany profesjonalnie w miłej atmosferze. Polecam !

Masaż świecą Poznań

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł