Przejdź do głównej zawartości

Masaż świecą Lublin

Płatności online
Bezpieczny salon
DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia - zarezerwuj wizytę

DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Masaż

Ziemska 86, 21-002 Marysin Lublin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Szczerze polecam zabiegi u Pani Sylwii, która posiada ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejetność rozmawiania z klientem. Usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dużym plusem jest parking dla klientów salonu :)

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Massu - zarezerwuj wizytę

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Massu

Masaż

Głęboka 10/10, 20-400 Lublin
5.0

Rewelacyjne miejsce, numer 1 na mapie Lublina pod względem dobrze wykonanego masażu. Nastrojowa atmosfera, miła obsługa, Pani służy zawsze dobra rada w kwestii doboru wlasciwej usługi/zabiegu. Chodzę tam od kilku lat i polecam wszystkim moim znajomym. 🙂

Salony z podobnych kategorii

Masaż antystresowy gorącą świecą w Lublinie to wyjątkowe doznanie dla ciała i umysłu. Dzięki ciepłemu woskowi, który pochodzi z rozgrzanej świecy, skóra staje się idealnie nawilżona i gładka, a przez to aksamitna w dotyku. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej i przesuszonej. Zawarte w świecy składniki poprawiają kondycję i wygląd skóry. Zabieg ma działanie relaksujące, na które wpływa ciepło wytwarzane przez świecę, jak i jej aromat. Dodatkowym działaniem masażu jest walka z cellulitem. 

Na czym polega efektywność masażu świecą?

Kluczem do sukcesu jest skład świecy, która pod wpływem temperatura topi się i stanowi idealny olejek do masażu. W składzie świecy mogą znajdować się między innymi olej z kiełków soi, olej z kokosa czy wosk pszczeli. Pozostawiają one tłusty film na skórze, który dogłębnie odżywia i nawilża skórę. Ponadto zawarta w kiełkach soi oraz kokosie witamina E ma działanie odmładzające, a wnikając w głębokie warstwy skóry wykazuje właściwości antyoksydacyjne i ujędrniające, a jednocześnie poprawia elastyczność i napięcie skóry.

Jakie efekty daje masaż świecą w Lublinie?

Masaż świecą w Lublinie ma bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim powoduje głęboki relaks, przez co obniża się poziom kortyzolu we krwi. Masaż poprawia samopoczucie i zmniejsza napięcie mięśniowe. Wpływa również na poprawę kondycji skóry. Gwarantuje optymalne nawilżenie i poprawia miękkość skóry. Powoduje jej dogłębne odżywienie i poprawia elastyczność. Jednocześnie działa antyoksydacyjnie, neutralizując wolne rodniki. Podkreśla się również jego działanie antycellulitowe. 

Kto powinien skorzystać z antystresowego masażu w Lublinie?

Masaż dedykowany jest osobom odczuwającym przewlekłe zmęczenie, cierpiącym z powodu chronicznego stresu. Dedykowany jest również skórze zmęczonej, odwodnionej i suchej, a także z widocznym cellulitem. Poza wskazaniami warto również zwrócić uwagę na kluczowe przeciwwskazania, do których zalicza się: uczulenie na składniki świecy, nadciśnienie, ciążę, miesiączkę, ogólnie zły stan zdrowia, a także depilację skóry na 48 godzin przed planowanym zabiegiem.

Jak umówić się na masaż gorącą świecą?

Aby umówić się na masaż gorącą świecą w Lublinie, wystarczy pobrać darmową aplikację moment.pl i zaznaczyć interesujące nas filtry (rodzaj usługi, miasto). Ponadto w aplikacji lub na stronie internetowej można sprawdzić opinie innych klientów, którzy korzystali już z zabiegu, a także sprawdzić ceny poszczególnych usług. Wszystko bez wychodzenia z domu.