Masaż świecą Łódź Śródmieście

297 wyników

Milady&Namisz Day SPA

Masaż

Piramowicza 9 lok.15, 90-254 Łódź
5.0
26 opinii

Będąc w Milady&Namisz czuję się zaopiekowania. Widać i słychać, że osoby pracujące tam znają się na rzeczy. Podoba mi się to, że mam tłumaczone co można na mojej twarzy i kiedy zrobić, a czego w danym momencie nie powinnam.... :) i nie ma opcji bo ja tak chce .... jednym słowem dbają o moje zdrowie i portfel....

Studio Metamorfoza Day Spa dla Ciebie

Masaż

Tuwima 15/ U1A, 90-010 Łódź
0.0
Brak opinii

Studio Metamorfoza Day Spa dla Ciebie to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Ciebie, Twój wygląd i nastrój. Naszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie z pełnym profesjonalizmem. Zabiegi dobieramy w zależności od stanu i rodzaju skóry.

Salony z podobnych kategorii

Salon masażu "Bellezza"

Masaż

aleja Tadeusza Kościuszki 106/116, 90-442 Łódź
5.0
111 opinii

Zawsze widziałam natychmiastowy efekt po masażu , ale po szóstym , trudno mi było uwierzyć w rewelacyjny efekt. Szczerze , trochę bolało , ale warto. Super naturalny sposób , bez ostrzykiwań i laserów. Szczerze polecam.

Slim&Beauty

Masaż

ul. H. Sienkiewicza 101/109, 90-301 Łódź
4.9
135 opinii

From the first visit I like this salon and Ms.Kamila is very professional and attentive person. I tried many different procedure for face and the result exceeds my expectations. Highly recommend!

Masaż świecą Łódź Śródmieście 297 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł